Neler Yeni

Vatan Bilgisayar Hazır Sistemler

Tayfun46

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Tayfun
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar, oyun

emreBeoa

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,848
İsim
Emre siyah
ellerinde stock var ki satıyolar ekran kartını gigabyte almazım ama şahsen

Tayfun46

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Tayfun
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar, oyun
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Teşekkür ederim hocam yorumun için. Peki bir sebebi varmıdır neden gigabyte almazsın. Dün biraz baktım gigabyte msi dan fazla puan almış. İkisi hakkında kötu yorum da iyi yorum da var.

wessa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
kaan eken
ben de merak ediyorum bu pc'nin durumu nedir alınmaya değer mi neler değiştirilebilir vs.

Tayfun46

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Tayfun
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar, oyun
ben de merak ediyorum bu pc'nin durumu nedir alınmaya değer mi neler değiştirilebilir vs.
Ben almayı düşünüyorum. Ekran kartı seçenegi yok zaten. Özelleştirme olarak kesinlikle 1 tb verbatim ssd değiştirilmeli. Kasa da olabilir. Diğerlerine gerek yok diye düşünüyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Halil Yaşar
Ben almayı düşünüyorum. Ekran kartı seçenegi yok zaten. Özelleştirme olarak kesinlikle 1 tb verbatim ssd değiştirilmeli. Kasa da olabilir. Diğerlerine gerek yok diye düşünüyorum
Hocam bende almayı düşünüyorum 20k civarı ama beklemek daha mantıklı daha iyi fırsatlar gelicek gibi.

gsonex

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
100
İsim
Emre Turan

Vatan Bilgisayarda ki bu hazır sistemler piyasaya göre çok uygun değil mi ?
aynısının thermaltake kasalı 1 tb ssd versiyonunu 22700 e aldım bu ay başında fırsatlar geliyor gibiydi o zaman çok düştü her şey de şu an o düşüş devam etmiyor gibi o günden beri onun fiyatına düştüğünü görmedim bu ikilinin

Tayfun46

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Tayfun
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar, oyun
aynısının thermaltake kasalı 1 tb ssd versiyonunu 22700 e aldım bu ay başında fırsatlar geliyor gibiydi o zaman çok düştü her şey de şu an o düşüş devam etmiyor gibi o günden beri onun fiyatına düştüğünü görmedim bu ikilinin
Çok iyi fiyata almışsınız cidden. O fiyatlara bidaha düşeceğini zannetmiyorum ben. Peki performans nasıl hocam bilgi verirmisiniz eksi ve artıları var mı

gsonex

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
100
İsim
Emre Turan
Çok iyi fiyata almışsınız cidden. O fiyatlara bidaha düşeceğini zannetmiyorum ben. Peki performans nasıl hocam bilgi verirmisiniz eksi ve artıları var mı
hocam şanssızlık yaşadım aldım ama kullanamadım henüz anakartsal bir sorunu oldu direkt vatana geri yolladım servisine hala bekliyorum servis sonucunu bakalım nolacak bence de o fiyatlara tekrar düşmesi zor ama acelesi yoksa da fırsat beklemek daha mantıklı

Tayfun46

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Tayfun
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar, oyun
hocam şanssızlık yaşadım aldım ama kullanamadım henüz anakartsal bir sorunu oldu direkt vatana geri yolladım servisine hala bekliyorum servis sonucunu bakalım nolacak bence de o fiyatlara tekrar düşmesi zor ama acelesi yoksa da fırsat beklemek daha mantıklı
Teşekkürler hocam

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
936,334
Üyeler
147,111
Son üye
mrtg5
Top Bottom