Neler Yeni

Vatan Bilgisayar Sistem Toplar Mı ?

M-Q^GÖKTÜRK

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
10,812
İsim
göksel yurtcan
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Ahmet

M-Q^GÖKTÜRK

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
10,812
İsim
göksel yurtcan
Doğrudur Ama Yaz Olduğu İçin Yayladayım 1-2 ay burda kalacağım mecburen aldım kargo gelmiyor yaylaya hocam psu dan sorun Olurmu sence ?
sanmam hocam rampage psular çokta kötü değiller sorun yaşayan kişi nadir oluyor gamepower gibi değiller rampage psular daha iyi

M-Q^GÖKTÜRK

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
10,812
İsim
göksel yurtcan
silivrinin ücra köyüne bile kargo geliyordu nasıl kargo gelmez
orası istanbul çünki :D
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam Sistemdeki Psu Bir Sorun Yaratırmı İlerde Değistireceğim İnşallah Hazır Sistem Olduğu İçin Mecburen Aldım
ama hocam birde yaylada elektrik altyapısı muhtemelen kötüdür ya kaliteli akım korumalı bir priz yada kalite bir ups alın derim hocam

Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Ahmet
sanmam hocam rampage psular çokta kötü değiller sorun yaşayan kişi nadir oluyor gamepower gibi değiller rampage psular daha iyi
Hocam İnşallah Olmaz Ama Diyelimki Bı Sorun Oldu Ekran kartı Anakart Vs İslemci Hepsi Yanar Mı Yoksa Sadece Psu Mu Yanar İlk Defa Masaüstü PC m olacak daha önce hep laptop kullanmıştım fazla bı bilgim yok

orası istanbul çünki :D

ama hocam birde yaylada elektrik altyapısı muhtemelen kötüdür ya kaliteli akım korumalı bir priz yada kalite bir ups alın derim hocam
Akım Korumalı priz Alacağım İnşallah Bir Sorun Olmaz Rampage Çok Kötülenmiş İnt Te Ama Bilemedim

M-Q^GÖKTÜRK

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
10,812
İsim
göksel yurtcan
Hocam İnşallah Olmaz Ama Diyelimki Bı Sorun Oldu Ekran kartı Anakart Vs İslemci Hepsi Yanar Mı Yoksa Sadece Psu Mu Yanar İlk Defa Masaüstü PC m olacak daha önce hep laptop kullanmıştım fazla bı bilgim yok
oluşacak soruna bağlı hocam ama dediğim gibi kaliteli bir akım korumalı priz yada kaliteli bir ups olmadan ben olsam yaylada kullanmam

Akım Korumalı priz Alacağım İnşallah Bir Sorun Olmaz Rampage Çok Kötülenmiş İnt Te Ama Bilemedim
yok hocam akım korumalı priz alın sıkıntı olmaz

Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Ahmet
oluşacak soruna bağlı hocam ama dediğim gibi kaliteli bir akım korumalı priz yada kaliteli bir ups olmadan ben olsam yaylada kullanmam

yok hocam akım korumalı priz alın sıkıntı olmaz
Hocam Bu İşimi Görür Mü Sistemi Cumartesi Teslim Edecekler İnşallah Gitmisken Bunu Almayı Düşünüyorum Link:https://www.vatanbilgisayar.com/philips-chp7010w-1140j-tekli-akim-koruma-priz-beyaz.html

vatanda bir koltuk baktım 6300 internette 4700
Hocam Bu İşimi Görür Mü Sistemi Cumartesi Teslim Edecekler İnşallah Gitmisken Bunu Almayı Düşünüyorum Link:https://www.vatanbilgisayar.com/philips-chp7010w-1140j-tekli-akim-koruma-priz-beyaz.html

M-Q^GÖKTÜRK

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
10,812
İsim
göksel yurtcan

iş görür hocam ama almışken çoklu olanlardan almak daha mantıklı olur gibi sizin attığınız daha kaliteli fakat bu daha çok lu kullanıma içzin veriyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Ahmet
iş görür hocam ama almışken çoklu olanlardan almak daha mantıklı olur gibi sizin attığınız daha kaliteli fakat bu daha çok lu kullanıma içzin veriyor
Benim attığım akım korumalı prize üçlü priz taksam aynı mantığa gelmez mi Philips kaliteli diye biliyorum

M-Q^GÖKTÜRK

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
10,812
İsim
göksel yurtcan
Benim attığım akım korumalı prize üçlü priz taksam aynı mantığa gelmez mi Philips kaliteli diye biliyorum
aynı mantığa gelir ama prizze çok yüklenmemeniz lazım 2/3kw falan

Top Bottom