Neler Yeni

Vatan Bilgisayar sorumsuzluk

Dahası  
Reaksiyon skoru
130
İsim
Mustafa Gerçek
Arkadaşlar bilgisayar mavi ekran verdiği için işlemcim servise gitti uzun uğraşlarım sonucunda 02.02.2024 tarihinde ama günden itibaren haber alamadım Şikayetvar.com yazdım fakat orayada bakmıyorlar kaç gün oldu bir haber yok nasıl bir yol izlemeliyim.
Biliyorum 20 iş günü dolmadı ama haber vermiyolar büyük ihtimalle süreyi geçirecekler.
Şikâyet var link yorum yapıp şikayeti daha üst sıraya çıkarır mısınız.

Existentia

80+ Silver
Müşteri hizmetlerini arayınca ne diyorlar

Shourd

80+ Silver
20 iş günü geçerse belirli haklarınız oluyo diye biliyorum bence ilk olarak aağazaya gidin bi sorun ve müşteri hizmetlerini arayın bu arada bişi diceğim bu kesin bilgi değil bak araştır derim emin değilim ama bildiğim kadarı ile ürün 20 günde verilmez ise sıfırı verilmek zorunda diye biliyorum (EMİN DEĞİLİM KESİN BİLGİ DEĞİL) bi bakın derim öyle bişi varmı yanlış olabilir

Dahası  
Reaksiyon skoru
130
İsim
Mustafa Gerçek
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
20 iş günü geçerse belirli haklarınız oluyo diye biliyorum bence ilk olarak aağazaya gidin bi sorun ve müşteri hizmetlerini arayın bu arada bişi diceğim bu kesin bilgi değil bak araştır derim emin değilim ama bildiğim kadarı ile ürün 20 günde verilmez ise sıfırı verilmek zorunda diye biliyorum (EMİN DEĞİLİM KESİN BİLGİ DEĞİL) bi bakın derim öyle bişi varmı yanlış olabilir
Mağazadakilere bulaşmak istemiyorum onların yüzünden 3-4 kere kasayla birlikte mağazaya git-gel yaptım bir şey bildikleri yok sinir ediyorlar.

loweo1

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
33
İsim
Yılmaz Arslan karaman
Mağazadakilere bulaşmak istemiyorum onların yüzünden 3-4 kere kasayla birlikte mağazaya git-gel yaptım bir şey bildikleri yok sinir ediyorlar.
Eskiden mağazada bir şey satın alırken kendileri peşimizden gelir insanlarla insan gibi ilgilenirlerdi şimdi memnuniyet falan kalmadı

RamazanD

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
98
İsim
Ramazan Demirci
Dahası  
Reaksiyon skoru
130
İsim
Mustafa Gerçek
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Ahmet Okatalı
Vatan Bilgisayar’dan aldığım monitör arızalandı ve tam 38 iş günü sonra ürün tamir edilip gönderildi. Tüketici Hakem Heyetine başvurdum yaklaşık 5 ay oldu sonuç bekliyorum. Vatan Bilgisayar’da iade, değişim ve servis süreçleri çok ağır işliyor.

Zexius

80+ Bronze
Arkadaşlar bilgisayar mavi ekran verdiği için işlemcim servise gitti uzun uğraşlarım sonucunda 02.02.2024 tarihinde ama günden itibaren haber alamadım Şikayetvar.com yazdım fakat orayada bakmıyorlar kaç gün oldu bir haber yok nasıl bir yol izlemeliyim.
Biliyorum 20 iş günü dolmadı ama haber vermiyolar büyük ihtimalle süreyi geçirecekler.
Şikâyet var link yorum yapıp şikayeti daha üst sıraya çıkarır mısınız.
Vatan servise gönderiyor diye illaha ki vatan ile göndermek zorunda değilsini ben vatanla gönderdiğim telefonumu servise verirken 15 20 gün civarı beklerken kendim gönderdiğim zaman minimum ulaştıktan sonra 1 max 4 gün bekliyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
130
İsim
Mustafa Gerçek
Vatan servise gönderiyor diye illaha ki vatan ile göndermek zorunda değilsini ben vatanla gönderdiğim telefonumu servise verirken 15 20 gün civarı beklerken kendim gönderdiğim zaman minimum ulaştıktan sonra 1 max 4 gün bekliyorum
İşlemci olduğu için müdahale etmek istemedim pinde eğilme vb. olmasın diye.

Top Bottom