Neler Yeni

Vatan Bilgisayar staj başvurusuna ne zaman dönüş yapar?

ahmwtxxz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Ahmet
Merhaba arkadaşlar, ben bir meslek lisesi bilişim bölümü öğrencisi olarak seneye okul açılınca staj yapmak amacıyla Vatan Bilgisayar'a staj başvurusu yaptım. 3 gün geçmesine rağmen daha başvurun iletildi olarak görünüyor. Sizce ne zaman geri dönüş yaparlar ve de yaparlarsa mülakat nasıl olur?

Düzeltme 1dk önce şöyle bir mesaj attılar. Sizce mülakata çağırırlarmı?

Şirketimize göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Başvurunuz değerlendirmeye alınmış olup, niteliklerinizin aranılan pozisyonlara uygun olması halinde, sizinle irtibata geçeceğimizi belirtir, başarılarla dolu bir çalışma yaşamı dileriz. Saygılarımızla, Vatan Bilgisayar İnsan Kaynakları

Ahmet Kocar

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
331
İsim
Ahmet Kocar
Merhaba arkadaşlar, ben bir meslek lisesi bilişim bölümü öğrencisi olarak seneye okul açılınca staj yapmak amacıyla Vatan Bilgisayar'a staj başvurusu yaptım. 3 gün geçmesine rağmen daha başvurun iletildi olarak görünüyor. Sizce ne zaman geri dönüş yaparlar ve de yaparlarsa mülakat nasıl olur?

Şirketimize göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Başvurunuz değerlendirmeye alınmış olup, niteliklerinizin aranılan pozisyonlara uygun olması halinde, sizinle irtibata geçeceğimizi belirtir, başarılarla dolu bir çalışma yaşamı dileriz. Saygılarımızla, Vatan Bilgisayar İnsan Kaynakları
Herkese attıkları copy paste mesaj. 2-3 gün içinde olumlu veya olumsuz dönüş atarlar.

Ahmet Kocar

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
331
İsim
Ahmet Kocar
Stajın seneye ise sen çok erken başvuru yapmışsın bakalım ne diyecekler gelişmeleri aktarırsan sevinirim. Staj yerini önceden ayırtman çok akıllıca bakalım son söz söz firmada tabi.

ahmwtxxz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Ahmet
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Stajın seneye ise sen çok erken başvuru yapmışsın bakalım ne diyecekler gelişmeleri aktarırsan sevinirim. Staj yerini önceden ayırtman çok akıllıca bakalım son söz söz firmada tabi.
Öncelikle teşekkür ediyorum cevapladığın için.stajım seneye eylül ayında başlıyor.haber gelirse vatandan eğer yazarım buraya.

OUHasan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,028
Mutluluk benim için yaratılmışken, mutsuz olamam!
İsim
Hasan
İlgilendiği Kategoriler
Konu dışı

IKeeqo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
158
İsim
İbrahim
10. Sınıf mısın yani.şimdi
şuan 11. sınıftır. staj 12. sınıfta başlıyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

Büyük ihtimal alınırsın bende aynı şekil erkenden vatana staj başvurusu yapmıştım. Arayıp çağırmışlardı. Ama ilk belediye, stajım için mülakata çağırdığı için vatana gidemedim staj defteri ile ilgili soruların varsa cevaplayabilirim

Son düzenleme:

Heath Ledger

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,569
İsim
Heath Ledger
Ben üniversite stajı için 50 ye yakın yere başvurdum. ilk hafta içinde dönüş yapan firma sayısı iki. Toplamda dönüş yapan firma sayısı ise üç. üçüncü firma ise ben mezun olduktan sonra yazdı :)

Son düzenleme:

mfm125

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
697
İsim
Mehmet
Ben üniversite stajı için 50 ye yakın yere başvurdum. ilk hafta içinde dönüş yapan firma sayısı 2. Toplamda dönüş yapan firma sayısı ise 3. üçüncü firma ise ben mezun olduktan sonra yazdı :)
Klasik üniversite stajı işte

Gloxy

80+ Bronze
Ben üniversite stajı için 50 ye yakın yere başvurdum. ilk hafta içinde dönüş yapan firma sayısı 2. Toplamda dönüş yapan firma sayısı ise 3. üçüncü firma ise ben mezun olduktan sonra yazdı :)
okurken türkçe hocam bayıldı

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
921,074
Üyeler
142,851
Son üye
ztrk
Top Bottom