Neler Yeni

Yardım Vatan Bilgisayar Yanlış Ürün Sattı

MrFlew

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Kerem Altay
Babamla vatan bilgisayara gittik sistem ve monitör yanında aldık monitör özellikle Lenovo Legion R25i-30 olucak dedim ve sorduğumda bu model demişti.5 yıl garantiye 5k olduğunu soylediler.4 Gün geçti monitor ve sistem bize ulaştı fakat monitör lenovo legion g24-20 modeliydi.Duyduğuma göre bu monitörde ses sorunu gibi kronik sorunlar var.Sizce ne yapmalıyım mağazaya gitsem değişim yaparlar mı yoksa bunla idare mi etmeliyim ?

dr.luciano

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
865
İsim
Dr Luciano
Babamla vatan bilgisayara gittik sistem ve monitör yanında aldık monitör özellikle Lenovo Legion R25i-30 olucak dedim ve sorduğumda bu model demişti.5 yıl garantiye 5k olduğunu soylediler.4 Gün geçti monitor ve sistem bize ulaştı fakat monitör lenovo legion g24-20 modeliydi.Duyduğuma göre bu monitörde ses sorunu gibi kronik sorunlar var.Sizce ne yapmalıyım mağazaya gitsem değişim yaparlar mı yoksa bunla idare mi etmeliyim ?
R25i-30 istediysen ve faturada o yazıyorsa gidip değiştir...

chade

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
538
İsim
chade
size gelen üründe sorun olsun olmasın fark etmez. eğer senin parasını verip bu olacak dediğin monitörü sana vermedilerse mağazaya git ve değiştir.

Sen 6 binlik monitör istemişsin sana 4 binlik vermişler... Sizden 4 bin aldılarsa kullan bence boş ver. 6 bin alıp 4 binlik verdilerse hemen değiştir tabii ki.

Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Yusuf
İlgilendiği Kategoriler
Yazılım, bilgisayar programları, oyunlar, ürünler
Faturanda yazan modelle verilen ürün ayni değilse direkt iade talebi oluştur gerekirse ara durumu anlat.

UnderGoin

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
280
İsim
XXXX
kutusu açmadan gotur değişim yapsınlar

MrFlew

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Kerem Altay
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ben mağazada Lenovo Legion R25i-30 modelini istedim fakat fişte lenovo legion g24-20 modeli var ve bunu gönderdiler iade etmem gerekiyor galiba değişim olmiyacak
Mesaj otomatik birleştirildi:

R25i-30 istediysen ve faturada o yazıyorsa gidip değiştir...
Hocam faturada lenovo legion g24-20 modeli var ve bana bunu gönderdiler fakat ben diğer modeli istemiştim galiba değişim yapmazlar iade edip o ürünü almam gerekiyor
Sen 6 binlik monitör istemişsin sana 4 binlik vermişler... Sizden 4 bin aldılarsa kullan bence boş ver. 6 bin alıp 4 binlik verdilerse hemen değiştir tabii ki.
Haklısınız fakat bu model sorunlu diyorlar

Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Yusuf
İlgilendiği Kategoriler
Yazılım, bilgisayar programları, oyunlar, ürünler
Ben mağazada Lenovo Legion R25i-30 modelini istedim fakat fişte lenovo legion g24-20 modeli var ve bunu gönderdiler iade etmem gerekiyor galiba değişim olmiyacak

Hocam faturada lenovo legion g24-20 modeli var ve bana bunu gönderdiler fakat ben diğer modeli istemiştim galiba değişim yapmazlar iade edip o ürünü almam gerekiyor

Sana yanlış modeli verip verdikleri modelin ücretini aldılarsa eğer, almak istediğim ürün bu değildi vs şeklinde sebeple iade et. Eğer parasını verdiğin ürünü vermedilerse zaten bu onların hatasıdır değiştirmek zorundalar

dr.luciano

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
865
İsim
Dr Luciano

İade et. İstediğin modeli al...

YazılımKafa

80+ Silver

O zaman farklı model istiyorum de ve iade et

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
993,128
Üyeler
157,034
Son üye
arda8531
Top Bottom