Neler Yeni

Vatan hazir sistem destek

_toprak1

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Toprak Usta
Instagram
__toprak1
Vatan hazir sistemleri magazaya gidip aliniyor mu yoksa sadece internet uzerinden mi aliniyor

Grkemyy

80+
Vatan hazir sistemleri magazaya gidip aliniyor mu yoksa sadece internet uzerinden mi aliniyor
Mağazaya gidip sipariş verip alabilirsin. Mağazaya geliyorlar montajıda orda olursan gözünün önünde mis gibi yapıyorlar. Ayrıca daha sağlıklı. Hemde kargo süreci daha hızlı işliyor.

123adf

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Ad
Evet alınıyor mağazadan istersen tam bütçeni ve taksitle mi alacaksın yazabilirsen önerebilirim sistem.

_toprak1

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Toprak Usta
Instagram
__toprak1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Evet alınıyor mağazadan istersen tam bütçeni ve taksitle mi alacaksın yazabilirsen önerebilirim sistem.
Dostum aklimda bi sistem var tek kafami karistiran sey magazadan odemeyi yapip alabiliyor muyum onu soyleyebilir misin
Mesaj otomatik birleştirildi:

Mağazaya gidip sipariş verip alabilirsin. Mağazaya geliyorlar montajıda orda olursan gözünün önünde mis gibi yapıyorlar. Ayrıca daha sağlıklı. Hemde kargo süreci daha hızlı işliyor.
Montaji kendim yapicam stokta parcalar mevcutsa eger hemen orda odemeyi yaptiktan sonra alabiliyor muyum

Grkemyy

80+
Dostum aklimda bi sistem var tek kafami karistiran sey magazadan odemeyi yapip alabiliyor muyum onu soyleyebilir misin
Mesaj otomatik birleştirildi:

Montaji kendim yapicam stokta parcalar mevcutsa eger hemen orda odemeyi yaptiktan sonra alabiliyor muyum
Evet alabiliyorsun. Orda alacağın zaman sistem demonte gelsin de orda kağıt çıkaracaklar printerdan. Kontrol et al sonrada siparişi ver. Demonte gelir sende hepsini alır eve gider evde montajlarsın.

_toprak1

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Toprak Usta
Instagram
__toprak1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Evet alabiliyorsun. Orda alacağın zaman sistem demonte gelsin de orda kağıt çıkaracaklar printerdan. Kontrol et al sonrada siparişi ver. Demonte gelir sende hepsini alır eve gider evde montajlarsın.
Peki son olarak tek cekim ile nakit avans ayni sey mi nakit avans limiti ile bi baglantisi var mi

123adf

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Ad
Tel çekim 1 seferde alıyor parayı vadesiz 3 taksit olması lazım bazı kartlara istersen yaptırabilirsin, işbank bankacılık kartı nakit avans olur yani maaş kartı gibi ama maximum kartsa mesela kredi kartından geçersin limitinden düşer.

Top Bottom