Neler Yeni

Vatan i5 12400f rx6700xt li sistem için ne ekleyebilirim

Gorkeemmm

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
168
İsim
Gorkem Yavuz
ayn ya kovalarım indirimden alırım ilerde
Mesaj otomatik birleştirildi:

inventustaki rage24 sitemini alicaktim rx7600 ekran karti tukendi bide ustune cok zam geldi şimdi bu da her an tükenebilir zam gelebilir bende kararsızım ne yapacağımda
Seri bir yerden para bul al sonra geri verirsin.

-Mehmet-

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,495
İsim
Mehmet Aslan
anakarta o kadar okuma yazma hızı yok ama belki dram den kurtaririm kioxia da kasa içinde ben o zmn xigmatek alayım en iyisi o zmn ya
hocam kioxia modelinde de adata modelinde de dram yok. Anakart yükselttiğinde daha yüksek okuma yazma hızlı olanı seçmiş olman senin için daha mantıklı.

Gazi.

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
63
İsim
Gazi
hocam kioxia modelinde de adata modelinde de dram yok. Anakart yükselttiğinde daha yüksek okuma yazma hızlı olanı seçmiş olman senin için daha mantıklı.
tamamdır ya peki xigmatek alsam zalman yerine aralarında ne fark var ki

ha bu arada hocam kioxia okuma yazma daha yüksek veri güvenliği vs konusunda adata daha iyi ise onu alayım ne dersiniz

-Mehmet-

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,495
İsim
Mehmet Aslan
tamamdır ya peki xigmatek alsam zalman yerine aralarında ne fark var ki

ha bu arada hocam kioxia okuma yazma daha yüksek veri güvenliği vs konusunda adata daha iyi ise onu alayım ne dersiniz
ha pardon kioxianın yazma hızı daha yüksekmiş kusura bakmayın ben yanlış görmüşüm kioxia almanız daha mantıklı. Kasa konusunda bütçe meselesi xigmatek de zalman da alsanız olur ikiside rampage e göre güzel. Bütçe çıkarsa zalman çıkmazsa xigmatek.

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
İbrahim önder
Bu karta ryzen işlemci takılır kı 5600 var elimde uyumlu mudur

AREGEXXC

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Ege Kuyucu
60 dolar knk ya forza 5 zaten aliyorum ama boyle AAA oyunlar oynuyamayacağım gibi duruyor
Oyunlar steam hesabında gözüksün gibi bir derdiniz yok ise offline hesap alabilirsiniz aslında. 5 oyunu 60 TL ye almıştim şu an 90tl sanirim. Aldığım 5 oyunu da oynadim bitirdim bir problem çıkmadı bende.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
915,161
Üyeler
141,948
Son üye
Alitaş
Top Bottom