Neler Yeni

Çözüldü✓ vatan mağazasından ürün aldım değişim yapılamazmış!

fruko.gzz

80+ Bronze
vatan mağazasından ürün aldığım için ve bunu görerek mağazadan aldığım için herhangi bir değişimi olamaz kaidesiyle karşılaştım sizce bu yaptıkları doğrumu?
hocam ben monitör almıştım oradan pcde bir sıkıntı olmuştu monitördemi yoksa pcdemi olduğunu anlamak için onların teknik servisine göndercektim oraya gittiğimde isterseniz paranızı verebilirsiniz yada değişim yapabiliriz demişti ve aldıktan 1 ay sonra götürmüştüm

Ventusz

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,218
İsim
Gökhan Güçlüoğlu
İlgilendiği Kategoriler
Elektronik Bilgisayar Sistemleri Sıcak Fırsatlar
müş. hiz. aradım saçma sapan konundan dolayı mağazadan seçerek aldığınız için değişimi yoktur dedi
bir kahkaha attım bu duruma bende mağazacılık yapıorum ama ilk defa bole durumu burda gördüm
telefonla müşteri hizmetlerini boşa aramayın onlar bir şey yapamıyor direk mağazaya gidin durumu anlatın hatta aldığınız satıcının yanına gidin kardeşim ben şu rengi istemiştim sen bana bunu vermişsin de büyük ihtimalle yardımcı olurlar

yakupbolat19

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
231
İsim
Yakup Bolat
Senin yerinde olsam ürünü aldığın müşteri danışmanınin yanına giderim durumu anlatırım böyle böyle derim ben bu renk istedim siz bu renk verdiniz derim hala yardımcı olmuyorlarsa ben bu durumu bizzat tüketici hakem heyetine ileteceğim de zaten bunu duyunca biraz cekiniyorlar yardım ederler belki ha etmezlerse tüketici hakem heyetine başvur çok yardımcı oluyorlar

ridvan k

80+ Bronze
telefonla müşteri hizmetlerini boşa aramayın onlar bir şey yapamıyor direk mağazaya gidin durumu anlatın hatta aldığınız satıcının yanına gidin kardeşim ben şu rengi istemiştim sen bana bunu vermişsin de büyük ihtimalle yardımcı olurlar
bir bundle set aldım kulaklık yanlış renk koyulmuş ve diğer üründe istediğim bir ürün değil ikisinide açmadım bakalım yine gitcem bakalım nasıl tepki gösterecekler

Ventusz

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,218
İsim
Gökhan Güçlüoğlu
İlgilendiği Kategoriler
Hocam böyle bir şey kanunlarda yok her türlü almak zorundalar benim arkadaşım 1 yıl kullandığı telefonu tüketici hakem heyetine bildirdi telefon yavaşladı diye onun bile parasını aldı 1 yıl kullanılmış telefonun koşulsuz şartsız almak zorundalar 14 gün içerisinde
Hocam yanlış yönlendirmeyin sadece internet alışverişlerinde 14 günlük cayma hakkı var. Mağazalar için böyle bir geçerlilik yok .

ridvan k

80+ Bronze
Senin yerinde olsam ürünü aldığın müşteri danışmanınin yanına giderim durumu anlatırım böyle böyle derim ben bu renk istedim siz bu renk verdiniz derim hala yardımcı olmuyorlarsa ben bu durumu bizzat tüketici hakem heyetine ileteceğim de zaten bunu duyunca biraz cekiniyorlar yardım ederler belki ha etmezlerse tüketici hakem heyetine başvur çok yardımcı oluyorlar
bana bundle dedi danışman ama istemediğm bir rengi geçmişsin dedim yapacağımız bişey yok denildi

Ventusz

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,218
İsim
Gökhan Güçlüoğlu
İlgilendiği Kategoriler
bir bundle set aldım kulaklık yanlış renk koyulmuş ve diğer üründe istediğim bir ürün değil ikisinide açmadım bakalım yine gitcem bakalım nasıl tepki gösterecekler
önce aldığınız adamın yanına güdün durumu anlatın olmazsa bölüm sorumlusu vardır onunla görüşün olmadı direk müdürle görüşün

zulumaster

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
349
İsim
zulu master
Müdürle felan görüşmeyin adamlar her an olay çıkasada birine dalsak modundalar aman diyim.
Hakem heyetine gidin kandırıldım felan diyin.

Ventusz

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,218
İsim
Gökhan Güçlüoğlu
İlgilendiği Kategoriler
bana bundle dedi danışman ama istemediğm bir rengi geçmişsin dedim yapacağımız bişey yok denildi
O zaman direk müdürün yanına çıkın durumu izah edin danışman bana bilerek bu ürünü vermiş diyin yoksa hakem heyetine vereceğim sosyal mecralarda her yerde yazacağanızı belirtin

yakupbolat19

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
231
İsim
Yakup Bolat
Hocam yanlış yönlendirmeyin sadece internet alışverişlerinde 14 günlük cayma hakkı var. Mağazalar için böyle bir geçerlilik yok .
Doğru bu internet alisverisleirnde geçerli fakat mağaza alışverişlerinde ayıplı malın değişimi veya iadesi yapılması gerekiyor müşteri farklı renk talep etmiş mağaza farklı renk teslim etmiş. Ama burda biraz suç sizde de var ürünü alirken neden kontrol etmediniz rengini farklı gördüğünüz anda itiraz edip ödeme yapmamaniz gerekiyor faturada renk belirtilmemismiydi

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
977,378
Üyeler
154,566
Son üye
muzotektuga
Top Bottom