Neler Yeni

Bu Sorun Ayıplı Mala Giriyor Mu?

berattwt

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Berat TEMEL
Aynı ürünle değişim yaparsanız ürünün arızalı olduğunu belirtmeniz gerekir.Buda servise gitmesini gerektirir.Ama örneğin rami diğer ürünün daha fazla vb gibi bir seçenek sunarsanız değişimi hemen o gün yaparlar.
Aldığım ürünü indirimde aldığım için aynı özelliklere sahip olan modelleri çok daha pahalı üzerine çok fazla ödemem gerekiyor zaten bunu alarak bütçemi aşmış oldum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu da inisiyatife giriyor. Benim anlattığımı kabul etmiyorsunuz belli ki, bunu internette arayıp veya direkt Ticaret Bakanlığının resmi sitesinden okuyarak onaylayabilirsiniz. Anayasa 6052 yazın çıkar.

Hocam size satılan ürün ayıplı ürün. Bunu 30 gün içinde bildirmeniz gerek.
Sağolun içimde kalmıştı.

Reves9

80+
Aldığım ürünü indirimde aldığım için aynı özelliklere sahip olan modelleri çok daha pahalı üzerine çok fazla ödemem gerekiyor zaten bunu alarak bütçemi aşmış oldum.

Sağolun içimde kalmıştı.
Eğer ki indirimde aldıysanız ve model güzel bir modelse bence yenisiyle değişimini istemeniz sizin açınızdan daha iyi olur.

berattwt

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Berat TEMEL
Eğer ki indirimde aldıysanız ve model güzel bir modelse bence yenisiyle değişimini istemeniz sizin açınızdan daha iyi olur.
Yani i5-14500HX RTX 4060 16GB DDR5 5600MHZ var ddr5 falan olması bana çok iyi geldi üniversiteye hazırlanıyorum bu sene.

liluzivert

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
347
İsim
Alp Öztürk
Windows 11 kullanıyorsanız ondan kaynaklı. Valorantta bende alt tab atınca çöküyor bilgisayar.

dostveviski

80+ Bronze
sürücülerin güncel mi? Güncel olduğu halde bu sorunları yaşıyorsan iade talebinde bulun kabul etmezlerse tüketici hakem heyetine başvuruda bulun

cancan1135

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
533
İsim
can
sorun valorantdan kaynaklı bu arada bu sorunu yaşayan çok kullanıcı var, mağazadan alınan ürünlerde iade değişim mağazanın insiyatifine kalıyor mağazayla görüşmeden bir sonuca varamazsan geri alma gibi bir zorunlulukları yok 14 gün koşulsuz şartsız iade internet ortamından yapılan alışverişlerde geçerli onada sınırlama getirdiler 1 temmuzdan itibaren ayıplı mal harici iade almıyor artık firmalar

berattwt

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Berat TEMEL
sürücülerin güncel mi? Güncel olduğu halde bu sorunları yaşıyorsan iade talebinde bulun kabul etmezlerse tüketici hakem heyetine başvuruda bulun
Güncel değil bugün bios güncelledim şimdi de ekran kartı sürücülerini güncelleyeceğim. Sonucu paylaşırım.

Windows 11 kullanıyorsanız ondan kaynaklı. Valorantta bende alt tab atınca çöküyor bilgisayar.
Evet win11.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
977,378
Üyeler
154,566
Son üye
muzotektuga
Top Bottom