Neler Yeni

VATAN OEM Öneri sistem ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Gökhan Tunca
Arkadaşlar herkese selam vatan bilgisayarda iade kuponum var ve sistem toplamam gerekiyor bu 2 sistemi buldum arada kaldım sizce hangisini almalıyım oyun ve photoshop ta işimi en iyi görecek sistemi almalıyım.
Ayrı ayrı toplandığında fiyat yüksek çıkıyor. alacaksam böyle almam gerekiyor siz hangisini önerirsiniz ?

ultrAslan

80+ Bronze
Arkadaşlar herkese selam vatan bilgisayarda iade kuponum var ve sistem toplamam gerekiyor bu 2 sistemi buldum arada kaldım sizce hangisini almalıyım oyun ve photoshop ta işimi en iyi görecek sistemi almalıyım.
Ayrı ayrı toplandığında fiyat yüksek çıkıyor. alacaksam böyle almam gerekiyor siz hangisini önerirsiniz ?

kesinlikle bu sistem hem ssd hem 16 gb ram i var.
azor da iyi bir kasadır yanları camırgb si kasa üzerinden değişiyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
51
İsim
ERTUĞRUL ÜNDAR
hazır sistem mi alman lazım kendin toplasan nasıl olur yada tek tek aldığın zaman bu parçalar daha uyguna gelmez mi?

Dahası  
Reaksiyon skoru
277
İsim
ERHAN BALCI
Facebook
erhanbalci.live
hazır sistem mi alman lazım kendin toplasan nasıl olur yada tek tek aldığın zaman bu parçalar daha uyguna gelmez mi?
Hiç üşenmedim tek tek topladım :D fiyat 1000-1500 tl civarı daha yüksek cıkıyor. bence İntel olan asusu almalı diye düşünüyorum. Fiyat çok iyi

Dahası  
Reaksiyon skoru
51
İsim
ERTUĞRUL ÜNDAR
Hiç üşenmedim tek tek topladım :D fiyat 1000-1500 tl civarı daha yüksek cıkıyor. bence İntel olan asusu almalı diye düşünüyorum. Fiyat çok iyi
intel olan daha cazip gibi sanki

Dahası  
Reaksiyon skoru
51
İsim
ERTUĞRUL ÜNDAR

nexi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
39
İsim
Ertan
Sana tavsiyem amd al ilerde 16gb yaparsın. 1tb de hdd var zaten fazlasıyla yeter. Oyun ve render bakımından amd daha iyi. İntelin amdye göre biraz daha fazla ısınma ve cpu artışı var örn %80 cpu ile oyun oynayacağına 50 60% cpu ile oynamak her zaman daha iyidir.

Dahası  
Reaksiyon skoru
28
İsim
Emre Gürdoğan

İşin içinde Photoshop + Oyun varsa kesinlikle bu.

Ekran kartı kaliteli, işlemci Photoshop'ta I5 ile kıyaslanamaz bile. İleride 8 GB Ram ve 256-512 GB M.2 SSD takabilirsiniz.

Top Bottom