Neler Yeni

Çözüldü✓ Vatandan bilgisayar alacağım bu sistem nasıldır?

Dahası  
Reaksiyon skoru
27
İsim
Yusuf Bezek
Bütçe
22.550
Yarın saat 09:00da babamın işyerine uğrayıp sonra vatandan Pc alıcağız. Sizce ne almalıyım? Şuan aklında bu var:https://www.vatanbilgisayar.com/int...-xt-12gb-h610m-h-v2-1tb-m-2-ssd-16gb-ram.html
başlıkta belirtiğim gibi İLLA vatan computerden olması gerek :uzgunpeepo:
birde ek olarak bir pc`nin GPUsunun amd olması çok fazla sorun çıkarır mı? açıklarsanız çok iyi olur!
Mesaj otomatik birleştirildi:

hiç kimse yokmu?

Son düzenleme:

Reliable

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
116
İsim
Altan
Yarın saat 09:00da babamın işyerine uğrayıp sonra vatandan Pc alıcağız. Sizce ne almalıyım? Şuan aklında bu var:https://www.vatanbilgisayar.com/int...-xt-12gb-h610m-h-v2-1tb-m-2-ssd-16gb-ram.html
başlıkta belirtiğim gibi İLLA vatan computerden olması gerek :uzgunpeepo:
birde ek olarak bir pc`nin GPUsunun amd olması çok fazla sorun çıkarır mı? açıklarsanız çok iyi olur!
Mesaj otomatik birleştirildi:

hiç kimse yokmu?
Al geç hacı bende de aynısı var çok memnunum. Ayrıca RX 6700 XT ve üzeri ekran kartlarında ki hatalar giderildi bir sorun olmaz.

Dahası  
Reaksiyon skoru
27
İsim
Yusuf Bezek
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Al geç hacı bende de aynısı var çok memnunum. Ayrıca RX 6700 XT ve üzeri ekran kartlarında ki hatalar giderildi bir sorun olmaz.
Hocam çoktan aldık bile ama 4060tili bir sistem hiçte pişman değilim.

Reliable

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
116
İsim
Altan
Dahası  
Reaksiyon skoru
68
İsim
Kerem Aktaş
Hocam çoktan aldık bile ama 4060tili bir sistem hiçte pişman değilim.
Hayırlı olsun hocam. Ben de 6700xtli sistemi almayı düşünüyorum. Benim de kafan karışmadı değil açıkçası :D. Aldığınız sistemin linki varsa atabilir misiniz? Merak ettim de.

Dahası  
Reaksiyon skoru
27
İsim
Yusuf Bezek
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hayırlı olsun hocam. Ben de 6700xtli sistemi almayı düşünüyorum. Benim de kafan karışmadı değil açıkçası :D. Aldığınız sistemin linki varsa atabilir misiniz? Merak ettim de.
Alıcaksan ekran kartını zotac 4060ti yapman gerekiyor haberin olsun ve ek olarak 1tb ssdye geçmen iyi olur çünkü 750tl. power boosta güvenmiyorsanda msı maga geç ama uzun ekran kartlarını sığdırman zor haberin olsun.

SamiPRE

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
83
İsim
Sami Yusuf Aksu
Alıcaksan ekran kartını zotac 4060ti yapman gerekiyor haberin olsun ve ek olarak 1tb ssdye geçmen iyi olur çünkü 750tl. power boosta güvenmiyorsanda msı maga geç ama uzun ekran kartlarını sığdırman zor haberin olsun.
Hayırlı olsun hocam iki karta yakın değerler verir hayırlı olsun

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
971,441
Üyeler
153,561
Son üye
kpap273
Top Bottom