Neler Yeni

Vatandan hangi sistem alınır

Servet ünal

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
211
İsim
Servet
Instagram
Servet._.unal
Steam
1524131080
Discord
servetunal

QRuder

80+ Silver
rtx 3600 ti hayırlı olsun
Mesaj otomatik birleştirildi:

vatanda bilgisayar toplayabiliyorsun da diye hatırlıyorum hazır sistem yerine topladığın parçaları vatandan alıp orda birleştirme ve windows kurulumunu yaptırabilirsin
vatandan PC toplanmayacağını bilgisayardan anlayan bir arkadaş rahatlıkla kavrayabilir ,çözebilir ,bilebilir . Vatandan pc toplanmaz dur sana bir tane fotoğraf atıcam hiçbir yere atmadım
+kağıdı yırtmıştım şimdi aklıma geldi
vatandan ağustosun 2. haftası veya 3. haftası idi gtx1650 sistem topladım mağazada 18.9k mı ne tutmustu daha öncesinden de biliyordum zaten vatanın kazık olduğunu sadece merakımdan gibip yaptım ve linklerdeki tüm pc lerden daha kötüydü öyle abartı parçalar yoktu Gskill 2*8 3600 lük kırmıız ramleri takmıstım thermaltake versa 25 miydi ,bir kasa aldım power içindeydi , Asus GTX1650 anakart da gigabyte in b450 lerinden biriydi hatırlamıyorum böyle bir sistem, alıyorsan kısaca hazır alıcaksın vatandan bilgin olsun bu yazıdan sonra

Servet ünal

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
211
İsim
Servet
Instagram
Servet._.unal
Steam
1524131080
Discord
servetunal
vatanda bilgisayar toplayabiliyorsun da diye hatırlıyorum hazır sistem yerine topladığın parçaları vatandan alıp orda birleştirme ve windows kurulumunu yaptırabilirsin
Aksaray'da yaşıyorum küçük şehir burda varmıdır çoğu parça

vatandan PC toplanmayacağını bilgisayardan anlayan bir arkadaş rahatlıkla kavrayabilir ,çözebilir ,bilebilir . Vatandan pc toplanmaz dur sana bir tane fotoğraf atıcam hiçbir yere atmadım
Atarmısın bakıyım

Racks

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Erdem
Yok ya ben her şey sıfır istiyorum onlarda vatan a ok zaten

Vatanda öyle bir sistem olacağını sanmam peki seçmek zorunda olsan hangisini seçerdin

Servet ünal

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
211
İsim
Servet
Instagram
Servet._.unal
Steam
1524131080
Discord
servetunal

GodlyPain

80+ Bronze

Servet ünal

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
211
İsim
Servet
Instagram
Servet._.unal
Steam
1524131080
Discord
servetunal
vatanda 14500 e 6700 mü var ?
görmedim
Attığım linklerde var

vatanda 14500 e 6700 mü var ?
görmedim
6600 stok bittiği için 6700 koymuşler

Racks

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Erdem
Attığım linklerde var

6600 stok bittiği için 6700 koymuşler
iptal ederler büyük ihtimal

+kağıdı yırtmıştım şimdi aklıma geldi
vatandan ağustosun 2. haftası veya 3. haftası idi gtx1650 sistem topladım mağazada 18.9k mı ne tutmustu daha öncesinden de biliyordum zaten vatanın kazık olduğunu sadece merakımdan gibip yaptım ve linklerdeki tüm pc lerden daha kötüydü öyle abartı parçalar yoktu Gskill 2*8 3600 lük kırmıız ramleri takmıstım thermaltake versa 25 miydi ,bir kasa aldım power içindeydi , Asus GTX1650 anakart da gigabyte in b450 lerinden biriydi hatırlamıyorum böyle bir sistem, alıyorsan kısaca hazır alıcaksın vatandan bilgin olsun bu yazıdan sonra
ille de vatandan alicam diyen konu sahibiydi bende ona göre bi tavsiye verdim

QRuder

80+ Silver
ille de vatandan alicam diyen konu sahibiydi bende ona göre bi tavsiye verdim
ben sana hata ettin felan demiyorum zaten hemen sinirlenme :D vatandan toplama yapılmaz diyorum bu konu sahibini bilgilendiriyor , sen biliyorsundur eyvallah , belki de bilmiyordun?. Belki konuyu vatandan sistem toplamayı düşünenler varsa karşılaşacak bu yazdığımla sonra gelip burada soracak alınır mı alınmaz mı diye ,yani kısaca senin için söylemedim ben zaten üstüne alınmana gerek yok bilgilendirmeydi bu.

Darkdawn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
76
İsim
Serdar
Arkadaşlar ben PC alacağım ama web den sadece vatan olur yoksa ailem izin vermiyor vatanın web sitesinden PC alsam bil problem çıktığı takdirde vatanın şubesi ilemi muhattap olurum ve 4 tane vatan hazır sistem linki koyuyorum tavsiyelerinize açığım vatan olmak şartı ile ve sizce bu 4 sistemden hangisi alınır Max bütçe 15 k

https://www.vatanbilgisayar.com/int...i-pro-h410m-b-crucial-500gb-ssd-16gb-ram.html

lhttps://www.vatanbilgisayar.com/amd...prime-b550m-k-crucial-500gb-ssd-16gb-ram.html

https://www.vatanbilgisayar.com/amd...prime-b550m-k-crucial-500gb-ssd-16gb-ram.html

https://www.vatanbilgisayar.com/int...i-pro-h410m-b-crucial-500gb-ssd-16gb-ram.html

Rx6700 e en düşük darboğaz yapmayacak işlemci nedir 11400f ve 10400f yaparmı
Arkadaşım vatana gidip istedigin sistemi söyle sana fiyat versinler. Geçen vatan mağazası elemanı sitem ediyor du bana bizde güzel sistemi yapıp fiyat veriyoruz diye. Bir şansını dene.

Top Bottom