Neler Yeni

vatandan sistem alıp memnun olan varmı?

Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Kadirışık
Gaminggenden de aldım sistem 2021 de onda da sorun yasamadim sans isi ya nerede uygun fiyatli sistem yakalarsam oradan aliyorum ben genelde tanindik siteler belli zaten sıkıntı yasama olayi sans biraz dedigim gibi ama yasarsan da cozerler ya dert etme öyle sıkıntı cikmaz
vatan bana eskiden beri güven vermiyo knk nedense bakıcam hızlı gelmesi için montajlattırmıycam eeyw

KasapBey

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
804
İsim
Kasap Bey
İlgilendiği Kategoriler
Grafik tasarım.
vatandan sistem alıcaktım.Şikayetvar sayfasına bi girdim girmez olaydım.Adamlar çok ilgisiz ürünlerinde hata çıkmış bazılarının haftalarca bekletmişler.Montajlı sistem 8-9 günde normal alırsanız 2-3 gün diyorlar fakat normal alsanız bile insanları aylarca kargoda bekletiyolarmış yorumlarınızı merak ediyorum
Vatandan sistem aldım. Öğlen ödeme yapıp kurulumu yapıp akşam verdiler. Monitörde 1 ölü pixel çıktı değşim yaptılar. Tanıdık bir abi vardı akraba. Ondanmı bilmiyorum.

stiga05fx

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
977
İsim
Draq123
vatandan sistem alıcaktım.Şikayetvar sayfasına bi girdim girmez olaydım.Adamlar çok ilgisiz ürünlerinde hata çıkmış bazılarının haftalarca bekletmişler.Montajlı sistem 8-9 günde normal alırsanız 2-3 gün diyorlar fakat normal alsanız bile insanları aylarca kargoda bekletiyolarmış yorumlarınızı merak ediyorum
Sistem aldım psu kutusunu göndermemişler ve güç kablosu yok bilgisayarı çalıştıramayacaktım kablo olmasa

K1NGO82

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Ben aldım. Memnunum.

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Himmet
2015 senesinde oradan full set masaüstü almıştım ve hiçbir sorun yaşamamıştım. Kulaklık mikrofonu bozulmuştu RAMPAGE marka ve garanti için getirdiğimde yenisiyle değiştirdiler. Böyle bir mazimiz vardır kendileriyle.

Gorkeemmm

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
184
İsim
Gorkem Yavuz
Çok memnunum 10 numara sistem 10 numara hizmet.

Dahası  
Reaksiyon skoru
117
İsim
Mustafa Gerçek
Ben aldım işlemci arızalı çıktı 20 gün oldu daha gelmedi.

Dahası  
Reaksiyon skoru
117
İsim
Mustafa Gerçek
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Emre demirci
Ben 5 Aralıkta aldım ozamandan beri kullanıyorum hazır sistem benimki aaa oyunları +100 fps oynatıyor hiçbir arızası çıkmadı gayetde makul fiyata geldi 21 bine aldım 4060 1tb ssd li i5 12400f li sistemi

Top Bottom