Neler Yeni

Öneri vdsl internet için modem önerisi lazım

Fu_Lins

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Emirhan Kılıçaslan
Bütçe
600
ortalama 55-60 mgbt hız alıyorum fiber altyapım yok. Uygun bi modem önerir misiniz.
Birde bu hızda 5ghz wifisi olan modem alınmalı mı yoksa 2.4ghz yeterli mi . Şu anda türktelekomun modemini kullanıyorum ev içinde wifide sürekli kopma oluyor bu yüzden modem bakıyorum.
Kullandığım modem bu

TP-Link TD-W9970

bu model işimi görür mü?

The King of Comedy

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
bu bütçeye 5ghz zor, w9970 işini görür ama çok eski o fiyata değmez(ikinci el bulabilirsen 150 250 arası alınabilir), keenetic omni dsl bakabilirsin 800 900 civarına

edit: iyi okumamışım huawei modem hakkında bilgim yok

Dahası  
Reaksiyon skoru
137
İsim
Abdulkadir çelik
Şuan piyasayı bilmiyorum ama ben 6-7 ay önce modem aldığım zaman 5ghz olarak en uygun ve en iyi asus ac51 modem aldım 1000tl ye. Yani iyi bir modem en az o fiyattaydi. 600 TL ye iyi modem bulacağını saniyorsan en ucuz ikinci el modemden hiçbir farkı olmayacak. Özellik falan umurumda değil diyorsan en ucuzundan sıfır olarak Huawei modem alabilirsin zamanında onuda kullandım bir sorununu görmedim

Fu_Lins

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Emirhan Kılıçaslan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
şöyle 2.4 ghz bu internet hızı bandında yetiyorsa benim için evin içinde çekmesi önemli ama tam performans için 5ghz olması gerekiyorsa mecbur 1knın üstüne çıkacağım. şuanki modemim oturma odasında diğer odaların neredeyse hiç birinden çekmiyor veya kopma yapıyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
101
İsim
Mert Tufan
şöyle 2.4 ghz bu internet hızı bandında yetiyorsa benim için evin içinde çekmesi önemli ama tam performans için 5ghz olması gerekiyorsa mecbur 1knın üstüne çıkacağım. şuanki modemim oturma odasında diğer odaların neredeyse hiç birinden çekmiyor veya kopma yapıyor.
+1

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,623
Üyeler
140,675
Son üye
NovaNex
Top Bottom