Neler Yeni

Vento kasa seçmek yerine Gamebooster kasa seçtim pişmanım

valoo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
132
İsim
isim soyisim
Vento (VG20A) kasa varken ben özelleştirme ile Gamebooster (GB-Z007B) kasa seçtim. İnternette Vento VG20A kasayı detaylı inceleyen bi kanal bulamadım bende gamebooster kasayı incelemelerde gördüm hoşuma gittiği için seçmiştim. Kasa geldi fakat sonradan vento kasa açılımı videosuna denk geldim vento kasanın görünüşü daha güzel geldi pişman oldum. Normalde thermaltake kasa seçecektim ama arada baya fark oluyordu seçememiştim. Gamebooster kasayla nasıl idare edebilirim ya da ventoya göre bi avantajı var mı?

Dahası  
Reaksiyon skoru
11,304
İsim
Murat Orhan
Vento (VG20A) kasa varken ben özelleştirme ile Gamebooster (GB-Z007B) kasa seçtim. İnternette Vento VG20A kasayı detaylı inceleyen bi kanal bulamadım bende gamebooster kasayı incelemelerde gördüm hoşuma gittiği için seçmiştim. Kasa geldi fakat sonradan vento kasa açılımı videosuna denk geldim vento kasanın görünüşü daha güzel geldi pişman oldum. Normalde thermaltake kasa seçecektim ama arada baya fark oluyordu seçememiştim. Gamebooster kasayla nasıl idare edebilirim ya da ventoya göre bi avantajı var mı?
Gamebooster'in hiçbir avantajı yok ventoya karşı. Ventodan daha kötü bir kasa geçmiş olsun.

valoo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
132
İsim
isim soyisim
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Gamebooster'in hiçbir avantajı yok ventoya karşı. Ventodan daha kötü bir kasa geçmiş olsun.
Bu pişmanlığımdan nasıl kurtulabilirim. Neyi tercih ettiysem hep pişman oluyorum. Muhtemelen kime sorarsam sorayım vento'yu daha çok önerirlerdi ama ben yine gamebooster'ı seçerdim yine, o an çok hoşuma gitmişti ama şuan pişmanım vento'nun görünüşü daha güzel.

Dahası  
Reaksiyon skoru
11,304
İsim
Murat Orhan
Bu pişmanlığımdan nasıl kurtulabilirim. Neyi tercih ettiysem hep pişman oluyorum. Muhtemelen kime sorarsam sorayım vento'yu daha çok önerirlerdi ama ben yine gamebooster'ı seçerdim yine, o an çok hoşuma gitmişti ama şuan pişmanım vento'nun görünüşü daha güzel.
Anca iade edip yeniden alabilirsiniz ya da kasayı 2. elde satıp değiştirebilirsiniz.

valoo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
132
İsim
isim soyisim
Anca iade edip yeniden alabilirsiniz ya da kasayı 2. elde satıp değiştirebilirsiniz.
Montaj yapılan sistemlerde sanırım iade almıyorlar. Ben kasaya ek parada ödemedim vento seçiliydi ücret farksız gameboosterı seçtim. Kasaya harddiskimi taktim windows falan kurdum. Belki insiyatif kullanıpta yardımcı olabilirler ama kasayı yollamaya falan uğraşamam.

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Bedirhan Çağrı Özdemir
Bişey olmaz. Bende 1500tlye işlemci soğutucu markası orjinal almak yerine gidip 1200e performax markalı soğutucu aldım ve pişmanım. Hani id cooling gibi bi marka dururken performax aldım diye 2 gündür düşünüp taşınıyorum. Aslında gerek yok kasanın hava akışı iyise takmayın. Vento kasalar çok küçük oluyor kendim vg15fe kullanıyorum fazla takma kafana.

valoo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
132
İsim
isim soyisim
Bişey olmaz. Bende 1500tlye işlemci soğutucu markası orjinal almak yerine gidip 1200e performax markalı soğutucu aldım ve pişmanım. Hani id cooling gibi bi marka dururken performax aldım diye 2 gündür düşünüp taşınıyorum. Aslında gerek yok kasanın hava akışı iyise takmayın. Vento kasalar çok küçük oluyor kendim vg15fe kullanıyorum fazla takma kafana.
Geniş kasa hava akışı güzel ama işte kasanın ön tarafı kaba duruyor.

valoo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
132
İsim
isim soyisim

RivyalıGeraltt

80+ Bronze
anladım hocam umarım kasaya ısınırım
hocam hava akışı güzel olsun önü mesh olsun gerisi pek önemli değil bende gameforce kasa aldım 2 el çok memnunum hava akışı güzel fanlarda sessiz ölmüş gtx 560 ı 70 80 derece çalıştırıyor yükte eski tip kasamda 110 derece oluyordu

jeff123can

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
728
İsim
Anonim
kasaların görünüşü pek umrumda değil açıkçası bkz kasam :

Ekler

• dkchcobraicresim1.jpg
    dkchcobraicresim1.jpg
    406.1 KB · Hit: 25