Neler Yeni

Verdiğim linkteki oyuncu koltuğu nasıl?

Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Alparslan Mankal
Bütçe
700

MüslümGürses

80+ Silver
En İyi Cevap
3
bu linkteki oyuncu koltuğu nasıldır kuzenim kullanıyor çok memnunmuş ama ben pek emin olamadım 700 TL'ye ne kadar kaliteli olabilir acaba bir fikri olan varmı?
Boyle yerler gerçekten güzel oluyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

bu linkteki oyuncu koltuğu nasıldır kuzenim kullanıyor çok memnunmuş ama ben pek emin olamadım 700 TL'ye ne kadar kaliteli olabilir acaba bir fikri olan varmı?
Şuan niyese hawk Fab V2 almak yerine bunu almaya karar verdim ve şuan sipariş ediyorum 😳

Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Alparslan Mankal
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Boyle yerler gerçekten güzel oluyor

Şuan niyese hawk Fab V2 almak yerine bunu almaya karar verdim ve şuan sipariş ediyorum 😳
bende ilk önce hawk almayı planlıyordum ama kuzenim bu koltuktan aldı banada al dedi bende bi bakayım dedim gerçekten fiyatına göre güzel hemde arkaya yatırılabilme özelliği de varmış

MüslümGürses

80+ Silver
En İyi Cevap
3
Malzeme kalitesi iyiyse alınabilir.
Böyle küçük yerler müşteri memnuniyetini çok önemser.
Hocam aynısını şehir dışında incelemiştim malzeme kalitesi ve rahatlığı süper

bende ilk önce hawk almayı planlıyordum ama kuzenim bu koltuktan aldı banada al dedi bende bi bakayım dedim gerçekten fiyatına göre güzel hemde arkaya yatırılabilme özelliği de varmış
Kollar da 3 de
Aynı zamanda krom ayak
Aynı zamanda kafa ve bel desteği var

MüslümGürses

80+ Silver
En İyi Cevap
3

kayınchu

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Hocam sadece 3 fotoğraf koymuşlar herhangi bir inceleme veya tanıtım videosu koymamışlar ne kadar güvenilir, malzeme kalitesinden ne kadar emin olabiliriz.
Aşağıda telefon numaraları var detaylı bilgi alabiliriz ama ilana da koymaları lazım bence. Ürün eline ulaşınca incelemesini yapar mısın malzeme kalitesini falan anlatsan bile yeter.

Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Alparslan Mankal
Hocam sadece 3 fotoğraf koymuşlar herhangi bir inceleme veya tanıtım videosu koymamışlar ne kadar güvenilir, malzeme kalitesinden ne kadar emin olabiliriz.
Aşağıda telefon numaraları var detaylı bilgi alabiliriz ama ilana da koymaları lazım bence. Ürün eline ulaşınca incelemesini yapar mısın malzeme kalitesini falan anlatsan bile yeter.
aldığım zaman detaylı incelemesini forumda paylaşacağım.

Top Bottom