Neler Yeni

🔥İndirim [VERGI INDIRIMI] Telefon / Tablet / Bilgisayar Nasıl Alınır ?

xTURANN

80+ Silver
Basit ve anlaşılır şekilde videoda anlatılmış.

Videoya göre ;
1 - Genciz Biz Uygulamasını İndirin. ( T.C. Gençlik ve Spor Bakanlığı )
2 - E-Devlet ile Giriş Yapın. ( Şifreniz Yoksa PTT'den Şifre Almanız Zorunlu. )
3 - Ana sayfada bulunan Genç Teknoloji Destek İçeriğine Tıklayın.
4 - Başvuru Yapacağınız Kategoriyi Seçin.
5 - İstenilen Bilgileri Doldurun. ( İsim Soyisim - T.C. - Doğum Tarihi )
6 - Açılacak Olan Sekmeye Satın Aldığınız Cihazın Faturasında Yer Alan "Satıcı VKN/TCKN, Fatura No, Fatura Tarih Bilgisi" + IMEI Bilgisi ( Varsa Çift IMEI ) Gibi Bilgileri Girin.

Bu İşlem Telefon İçin. Tablet veya PC'de Farklı Bir Bilgi İsteniyor Olabilir. Örneğin PC'de MAC Adresi İsteniyormuş galiba tam dikkat etmedim. Video'yu dikkatli izleyin !!

NOT : "Aldığınız Cihazları Sizin Kullanmanız Gerekli. Aksi Takdirde Para İadesi Faizi ile Birlikte Alınır"mış" ".

Yani Siz Bir Cihaz Alıyorsunuz, Örneğin Telefon ( Bu Bütçede Xiaomi Note 12 Öneriyorum ), Aldığınız Cihazın Parasını Tam Ödüyorsunuz ve Ardından Bunu Bildirerek Vergisini Geri Alıyorsunuz.
Bunun için öğrenci belgesi v.b şeyler de gerekebilir.

Fazıl 63

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
122
İsim
STORM63
Basit ve anlaşılır şekilde videoda anlatılmış.

Videoya göre ;
1 - Genciz Biz Uygulamasını İndirin. ( T.C. Gençlik ve Spor Bakanlığı )
2 - E-Devlet ile Giriş Yapın. ( Şifreniz Yoksa PTT'den Şifre Almanız Zorunlu. )
3 - Ana sayfada bulunan Genç Teknoloji Destek İçeriğine Tıklayın.
4 - Başvuru Yapacağınız Kategoriyi Seçin.
5 - İstenilen Bilgileri Doldurun. ( İsim Soyisim - T.C. - Doğum Tarihi )
6 - Açılacak Olan Sekmeye Satın Aldığınız Cihazın Faturasında Yer Alan "Satıcı VKN/TCKN, Fatura No, Fatura Tarih Bilgisi" + IMEI Bilgisi ( Varsa Çift IMEI ) Gibi Bilgileri Girin.

Bu İşlem Telefon İçin. Tablet veya PC'de Farklı Bir Bilgi İsteniyor Olabilir. Örneğin PC'de MAC Adresi İsteniyormuş galiba tam dikkat etmedim. Video'yu dikkatli izleyin !!

NOT : "Aldığınız Cihazları Sizin Kullanmanız Gerekli. Aksi Takdirde Para İadesi Faizi ile Birlikte Alınır"mış" ".

Yani Siz Bir Cihaz Alıyorsunuz, Örneğin Telefon ( Bu Bütçede Xiaomi Note 12 Öneriyorum ), Aldığınız Cihazın Parasını Tam Ödüyorsunuz ve Ardından Bunu Bildirerek Vergisini Geri Alıyorsunuz.
Bunun için öğrenci belgesi v.b şeyler de gerekebilir.
Caydırma politikası bu resmen

Golf 4 R32

80+ Silver
5500t'ye kadar ödeme yapılacak diye hatırlıyorum. Hangi telefonu alırsak 5500tl veriliyor acaba?

Mehmet

80+ Gold
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,528
İsim
Mehmet
İlgilendiği Kategoriler
Donanım İnceleme
Başvuruları hala başlamadı

CptSpork

80+ Bronze
Kendi çevresine kullandırtmıyacakları telefonları gençlere kakalıyorlar. Umarım bu kakalamaya çalıştıkları telefonlara kendileri muhtaç olurlar bir gün.

Alperen71

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
729
İsim
Alperen Çetin
Tablet almak mantıklı olabilir

xTURANN

80+ Silver
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kendi çevresine kullandırtmıyacakları telefonları gençlere kakalıyorlar. Umarım bu kakalamaya çalıştıkları telefonlara kendileri muhtaç olurlar bir gün.
Bence yanlış bir düşünce. "9500 TL'ye kadar olan" şartına göre OGRENCI İçin ideal, işini fazlasıyla görecek telefonlar var. Mesela xiaomi note 12. Zaten bu olayın amacı bu. "Öğrenci"ler çalışmıyorlar, bir gelir kaynakları yok. 9500 TL'ye kadar al ben sana yardım edicem diyor bir nevi devlet. İyi bir çalışma ama bir telefon niye bu kadar pahalı diye düşünürsek evet, acı verici.

Top Bottom