Neler Yeni

Öneri Vergi indirimli bilgisayar önerisi olan var mi

ismailxnr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
İsmail
Merhaba bu vergi indirimi muhabbeti baslarken 8700 TL'ye hp 255 g8 model numarali bilgisayar vardi r5 5500u fhd ve porlari dahilinde ya bu fiyat bandındaki en iyi bilgisayardi daha sonra once fiyati 9200 sonra 9500 ve simdide dahada ustune cikmis durumda forumdaki herhangi birinde bu fiyatta bilgisayara denk veya daha iyi olan bir bilgisayar önerisi var mı

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,999
İsim
uwu
Merhaba bu vergi indirimi muhabbeti baslarken 8700 TL'ye hp 255 g8 model numarali bilgisayar vardi r5 5500u fhd ve porlari dahilinde ya bu fiyat bandındaki en iyi bilgisayardi daha sonra once fiyati 9200 sonra 9500 ve simdide dahada ustune cikmis durumda forumdaki herhangi birinde bu fiyatta bilgisayara denk veya daha iyi olan bir bilgisayar önerisi var mı
alacağın bilgisayara max 1.5k mı ucuzluyor haberin olsun

Emre_kymk

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,162
İsim
Ali Emre Kaymak
İlgilendiği Kategoriler
bilgisayar, oyun
Instagram
emrekymk_10
Kanka soruma cevap vermeyeceksen alıntını kaldirir misin cok alakasiz olmus bence bunu bilmeyen kimse yoktur
adam sana yardımcı olmak istemiş çoğu kişi 9500 - 5500 olacak zannediyor sen adamı terslemişsin

ismailxnr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
İsmail
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
adam sana yardımcı olmak istemiş çoğu kişi 9500 - 5500 olacak zannediyor sen adamı terslemişsin
Kanka bir sey soracam neden soruma cevap vermek yerine burda ters ters muhabbet yapmaya devam ediyorsun o zaman buna hic gerek yok ben arkadastan bir ricada bulundum sadece bu başlığın konusu bu degil onu sorsaydim onu yazardum
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bilgisayari kendim icin değil kardeşim icin alacagim ve ona bu fiyat aralığındaki en iyi bilgisayari vermek istiyorum sizde bana bu konuda yardimci olun yoksa zannatiginiz gibi (cahil veya bu konulardan anlamayan biri degilim) sadece ben bulamafim forumdakilerde belki vardir diyerekten actigim bir konu basligidir bu

Emsal

80+ Silver

İrtibata geçip 9499 TL ye e fatura kestirebilirsin,
Bence kabul eder mağaza

Bu da gayet f/p ürünü bence RAM i ilerde gerekince arttırırsın işlemcisi çok güncel bana kalırsa fiyatı unutmuşlar :)

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,999
İsim
uwu
Anlamazlar hocam o bizi npc zannediyor herhalde yani bilmeyen çok bunu bilen birisiymis ama bn onun neyi bilip bilmediğini ne bilim bildiğimi düşündüğü için saygılar. Öneri birazdan link yüklenecektir

Emre_kymk

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,162
İsim
Ali Emre Kaymak
İlgilendiği Kategoriler
bilgisayar, oyun
Instagram
emrekymk_10
Anlamazlar hocam o bizi npc zannediyor herhalde yani bilmeyen çok bunu bilen birisiymis ama bn onun neyi bilip bilmediğini ne bilim bildiğimi düşündüğü için saygılar. Öneri birazdan link yüklenecektir
ben senin yerinde olsam şu kabalığın üzerine link mink paylaşmam yardımcı olmak isteyeni böyle tersleyen birine ne kadar iyilik yaranır bilemiyorum.

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,999
İsim
uwu
ben senin yerinde olsam şu kabalığın üzerine link mink paylaşmam yardımcı olmak isteyeni böyle tersleyen birine ne kadar iyilik yaranır bilemiyorum.
şimdi kendimi sorguladım haklısın

ismailxnr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
İsmail
Uygunsuz davranış
Beyler 2nizde dunyadaki en faydasiz insan tipine uyan en uygun orneklersiniz. Dayanismanizdan oturu tebrik ederim. İyi aksamlar.

Lady-Of-Ice

80+ Silver
Uygunsuz davranış
https://www.trendyol.com/lenovo/v14...r-p-681077000?boutiqueId=61&merchantId=105013

Redmi 'li maymuncuk sana elmalı telefon alacağım. Muzlu da olabilir.

5.JPG

Emre_kymk

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,162
İsim
Ali Emre Kaymak
İlgilendiği Kategoriler
bilgisayar, oyun