Neler Yeni

Yardım Vergisiz bilgisayar önerisi için yardım

frever

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Ali Can
Merhaba arkadaşlar, teknolojik cihaz desteğinden yararlanmak için dizüstü bilgisayar alacağım, araştırmalarım sonucu bulabildiğim en iyi laptop bu oldu. Film izlemek, FM oynamak, photoshop ve gündelik işlerim için kullanabileceğim bir laptop mu ? Kasasında ek disk yeri var mı onu da bulamadım bilen varsa yardımcı olursa sevinirim.

frever

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Ali Can
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

RAM arttırımı yaparsanız bu daha iyi olur ıps ekranlı ve işlemcisi biraz daha
Şuan için sabit 8 gb arıyorum + kargo ile sınırı aşıyor hocam.

TEŞKİLAT

80+ Silver
Merhaba arkadaşlar, teknolojik cihaz desteğinden yararlanmak için dizüstü bilgisayar alacağım, araştırmalarım sonucu bulabildiğim en iyi laptop bu oldu. Film izlemek, FM oynamak, photoshop ve gündelik işlerim için kullanabileceğim bir laptop mu ? Kasasında ek disk yeri var mı onu da bulamadım bilen varsa yardımcı olursa sevinirim.

illaki 9500 limitine uymak istiyorsan bulabileceğin en iyisi bu attığın
diğer 4gblıklar sabit gömülü oluyor arttırım yapamazsın zaten.
ama dersen 9500 limiti boşvereyim
11 bin liraya ryzen 5 7520u'lu laptoplar tavsiye ederim

htc.husnu

80+ Bronze
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
644
İsim
Hüsnü Turan ÇETİN
Instagram
@htc.husnu
Benden size tavsiye laptop için limit işleri ile uğraşmayın. Ben Aralık 2023 yında yasa çıktıktan sonra 1 hafta sonra laaptop aldım ama hala vernmediler yardımı. Başvurum reddedildi sürekli. Neymiş efendim faturada başka ürünler varmış. Faturada kargo parası olduğu için red yedim. Vereckleri 1,5K onuda vermemek için uğraşıyorlar. Bu benim göürüşümdür. Linç atmayın.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Benden size tavsiye laptop için limit işleri ile uğraşmayın. Ben Aralık 2023 yında yasa çıktıktan sonra 1 hafta sonra laaptop aldım ama hala vernmediler yardımı. Başvurum reddedildi sürekli. Neymiş efendim faturada başka ürünler varmış. Faturada kargo parası olduğu için red yedim. Vereckleri 1,5K onuda vermemek için uğraşıyorlar. Bu benim göürüşümdür. Linç atmayın.
Bu arad aldığım laptop aldığım dönemde 8499 TL idi baraja 1k vardıda onu da ekleyim dedim.

frever

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Ali Can

Bu arad aldığım laptop aldığım dönemde 8499 TL idi baraja 1k vardıda onu da ekleyim dedim.
Hangi siteden almıştınız ?

htc.husnu

80+ Bronze
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
644
İsim
Hüsnü Turan ÇETİN
Instagram
@htc.husnu
Hangi siteden almıştınız ?
Hepsiburada dan

resim_2024-02-06_135411682.png

Resmi Hepsiburada satıcısından aldım. Tabi o dönemler herhang bir şartlar belli olmadığından faturada TC kimlik bilgim ve MAC numarası yazmıyordu. Vs vs ıvır zıvır işlerden destekten yararlanamıyorum.

Yunus

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,545
İsim
Yunus
İlgilendiği Kategoriler
Kripto Paralar, İşlemci overclock(az), Monitör

frever

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Ali Can
Hepsiburada dan

Alıntıyı görüntüle

Resmi Hepsiburada satıcısından aldım. Tabi o dönemler herhang bir şartlar belli olmadığından faturada TC kimlik bilgim ve MAC numarası yazmıyordu. Vs vs ıvır zıvır işlerden destekten yararlanamıyorum.
Evet hocam, Amazondan alacağım için sorun olacağını düşünmüyorum, Amazonda önceki aldığım teknolojik ürünlerde de e fatura kesilip, satıcının vkn numarası ve alıcının tc kimlik numarasını işliyorlar.

hocam faturada kargo yazarsa iade alamazsınız haberiniz olsun
Kargo ücretsiz olmalı değil mi ?

htc.husnu

80+ Bronze
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
644
İsim
Hüsnü Turan ÇETİN
Instagram
@htc.husnu
Evet hocam, Amazondan alacağım için sorun olacağını düşünmüyorum, Amazonda önceki aldığım teknolojik ürünlerde de e fatura kesilip, satıcının vkn numarası ve alıcının tc kimlik numarasını işliyorlar.

anladığım kadarıyla faturada ürün haricinde herhangi bir tutarda işlem olmaması gerekiyor. Elinden geldiğince ücretsiz kargoya bak

Yunus

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,545
İsim
Yunus
İlgilendiği Kategoriler
Kripto Paralar, İşlemci overclock(az), Monitör

Evet kargoya para ödememen veya ödesen bile faturaya yansımaması lazım

frever

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Ali Can

Ekler

• Ekran görüntüsü 2024-02-06 150357.png