Neler Yeni

Yardım Vergisiz telefon nasıl alacağım

Dahası  
Reaksiyon skoru
550
İsim
Paşadöner
Arkadaşlar üniversite ye geçtim devletin verdiği haktan yararlanmak istiyorum ama şöyle bir sorun var bu haktan yararlnam için Kendi üzerime hat çıkarmam gerek bende 17 yaşında olduğum için hat çıkaramıyormusum böyle bir saçmalık olamaz bir istisna durumu olmalı bence yardımcı olurmusunuz

xTURANN

80+ Silver
Arkadaşlar üniversite ye geçtim devletin verdiği haktan yararlanmak istiyorum ama şöyle bir sorun var bu haktan yararlnam için Kendi üzerime hat çıkarmam gerek bende 17 yaşında olduğum için hat çıkaramıyormusum böyle bir saçmalık olamaz bir istisna durumu olmalı bence yardımcı olurmusunuz
18 Yaşından önce hat çıkartamıyorsan, yapamazsın. Ailen kendi üzerine çıkartır en fazla o kadar.

18'i bekle, öyle yap.

fury_

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,159
İsim
Tunahan Cellat
İlgilendiği Kategoriler
Otobüs,Tır
Reşit olmayan kimse resmi bi işlem yapamaz ailesi yanında olmadan saçma bir durum yok.

Dahası  
Reaksiyon skoru
550
İsim
Paşadöner
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Reşit olmayan kimse resmi bi işlem yapamaz ailesi yanında olmadan saçma bir durum yok.
Aile olsa da yapamıyorum ya hani 18 beklemek zorundayım evet kesinlikle sacma çünkü şöyle bir durum var böyle durumlarda istisna olmalı ben mesala başka ile gideceğim insanlari neden zora sokuyorlar istisna yapabilirler

fury_

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,159
İsim
Tunahan Cellat
İlgilendiği Kategoriler
Otobüs,Tır
Aile olsa da yapamıyorum ya hani 18 beklemek zorundayım evet kesinlikle sacma çünkü şöyle bir durum var böyle durumlarda istisna olmalı ben mesala başka ile gideceğim insanlari neden zora sokuyorlar istisna yapabilirler
Vergisiz telefon üniversiteye geçenler için geçerli dostum üniversiteye geçtiysen 18ini bekleyip öyle alabilirsin

Top Bottom