Neler Yeni

Vergisiz telefon önerisi

ibrahimua

80+ Bronze
Arkadaslar 9.5k bütce ile alabilecegim vergisiz telefon en iyi hangisi veyahutta bu paraya laptop fln alsam işe yarar mı ne biliyim ikinci ekran gibi. Önerilerinizi bekliyorum

Markuss0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
31
İsim
Elif Başer
Ben çok ucuza geliyor alayım dursun diye GM24 mü ne var onu aldım. 2 ay oldu geçti yatmadı para. Bazılarına 3-4 aydır yatmamış. Öylesine alacaksan paranı bağlama derim aylarca yatmıyor çünkü muhattabın da yok.

ibrahimua

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ben çok ucuza geliyor alayım dursun diye GM24 mü ne var onu aldım. 2 ay oldu geçti yatmadı para. Bazılarına 3-4 aydır yatmamış. Öylesine alacaksan paranı bağlama derim aylarca yatmıyor çünkü muhattabın da yok.
Paranın gecikmesi sorun degil borsada batırmaktansa burda kitlensin

Markuss0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
31
İsim
Elif Başer
Kral neden çöp olsun telefon alıcam sonucta 3 5 k nın hesabını mı yapıcam napıyım
1. si çöp cihazların fiyatını artırıyorlar vergi indirimi diye sokacakları için. 2. si dolar 14'ken 4500 TL yatacaktı dolar 32 oldu daha yatmadı belki 50 olunca daha anca yatacak para çöp oldu.

ibrahimua

80+ Bronze
1. si çöp cihazların fiyatını artırıyorlar vergi indirimi diye sokacakları için. 2. si dolar 14'ken 4500 TL yatacaktı dolar 32 oldu daha yatmadı belki 50 olunca daha anca yatacak para çöp oldu.
Parayı harcayacak bir yerim yok borsaya atıyorum denk getiremiyorum habire zarar elde durmasındansa daha mantıklı
Mesaj otomatik birleştirildi:

Parayı harcayacak bir yerim yok borsaya atıyorum denk getiremiyorum habire zarar elde durmasındansa daha mantıklı
Ha keske ıpadlerde kullanabilseydik bu hakkı

Markuss0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
31
İsim
Elif Başer
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ha keske ıpadlerde kullanabilseydik bu hakkı
Tabletlerde kullanabiliyorsun. Huawei matepad 11.5 bakabilirsin çok güzel tablet işlemcisi falan o bütçeye güzel. Yalnız dikkat et tabletlerde vergi indirim oranı %15 civarı. Telefonlarda %45 civarı.

ibrahimua

80+ Bronze
Tabletlerde kullanabiliyorsun. Huawei matepad 11.5 bakabilirsin çok güzel tablet işlemcisi falan o bütçeye güzel. Yalnız dikkat et tabletlerde vergi indirim oranı %15 civarı. Telefonlarda %45 civarı.
Hocam cizim icin ipad alacaktım da iste onda da yokmus indirim kötü oldu

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
949,172
Üyeler
149,502
Son üye
yalavo77
Top Bottom