Neler Yeni

Vesa aparatı almaya gerek varmı

Livaković

80+ Silver
Merhaba dostlar yayın yapacağım kararlıyım ikinci meslek olarak kendime hem hobi hemde gelir kaynağım olsun diye bu işi seçtim fakat biliyorsunuz oyunlar hızlı oynanıyor google yazmak gibi değil monitör sallanırmı vesa aparatı almaya gerek varmı
Mesaj otomatik birleştirildi:

paradan yana sıkıntım yok bu konularda hassasım 500 600 bin liranın lafını yapayım derken monitörüm sallana sallana bozulsun istemem gerekiyorsa öneriniz varsa önerilere açığım

ConquerorXIV

80+ Gold
Merhaba dostlar yayın yapacağım kararlıyım ikinci meslek olarak kendime hem hobi hemde gelir kaynağım olsun diye bu işi seçtim fakat biliyorsunuz oyunlar hızlı oynanıyor google yazmak gibi değil monitör sallanırmı vesa aparatı almaya gerek varmı

paradan yana sıkıntım yok bu konularda hassasım 500 600 bin liranın lafını yapayım derken monitörüm sallana sallana bozulsun istemem gerekiyorsa öneriniz varsa önerilere açığım
ben duvara monte ettim diğer türlü masaya monte etmek bence pek sağlıklı değil

Livaković

80+ Silver
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Furqan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
Furkan balcı
iki monirör kullanacağım ikisinidemi duvara montemi etmeliyim

masaya monte etmek neden sağlıklı değil
bende mx400 var sanırım o tarz bişi kastediyorsunuz memnunum masaya monteli sıkıştırmalı şekilde

ConquerorXIV

80+ Gold
iki monirör kullanacağım ikisinidemi duvara montemi etmeliyim

masaya monte etmek neden sağlıklı değil
kullandığın ürüne göre değişir, sonuç olarak 27'' monitörler nerden baksan 7 kilo iki adet 14 kilo taşıyacak o aparat kaliteli olması lazım ki güvenilir olsun ama duvara monte aparatı kısa olanları sağlam ve ucuz

Livaković

80+ Silver
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
kullandığın ürüne göre değişir, sonuç olarak 27'' monitörler nerden baksan 7 kilo iki adet 14 kilo taşıyacak o aparat kaliteli olması lazım ki güvenilir olsun ama duvara monte aparatı kısa olanları sağlam ve ucuz
duvara monte çirkin gösteriyor kendi düşüncem rahat edemem

ConquerorXIV

80+ Gold
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
910,256
Üyeler
141,271
Son üye
OzanAkgül