Neler Yeni

vga kablomu ekran kartına değilde anakarta takarsam ne olur

Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Hakan Çağan
merhaba ben bios menüye giriyorum ama görüntü gelmiyor kablo bağlı dğeil diyor bu sorunun vga kablosunun display port dönüştürücüye takılı ekran kartına takmam diye düşünüyorum ama belki vga kablomu anakartıma takarsam düzelir diye düşünüyorum vga kablomu anakartın vga girişine takarsam ekran kartıma veya kasamın herhangi bir bileşenine zarar verirmi

Beldeck

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
33
İsim
Muhammed Dibek
merhaba ben bios menüye giriyorum ama görüntü gelmiyor kablo bağlı dğeil diyor bu sorunun vga kablosunun display port dönüştürücüye takılı ekran kartına takmam diye düşünüyorum ama belki vga kablomu anakartıma takarsam düzelir diye düşünüyorum vga kablomu anakartın vga girişine takarsam ekran kartıma veya kasamın herhangi bir bileşenine zarar verirmi
Anakarta takarsan görüntü vermez diye biliyorum bende öyle olmuştu

Burak Aksoy

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
847
İsim
Burak
Ekran kartı takılı iken anakarttan görüntü alamazsınız. Ekran kartını çıkarsanız dahi işlemcinizde grafik yongası olması lazım

Muhammet Emir

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
294
İsim
Muhammet Emir
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar, Oyunlar, Teknolojik Gelişmeler, Borsa, Ticaret, Kripto
anakarta takarsan işlemcinin ekran kartını kullanmış olursun kendi ekran kartın yerine

Top Bottom