Neler Yeni

VGA kablosu önerisi lazım

I am Jorge Jesus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
282
İsim
Yunus
Bütçe
100
Arkadaşlar monitordeki beyaz renkler siyaha kayıyor ama monitorde sorun yok çünkü açılış ekranında sıkıntı yok ekran kartinda da sıkıntı yok tvye hdmi ile bağlayınca problem yok çünkü vga da sıkıntı olduğunu düşünüyorum butcem max 100 kısa bir şey olsa yeterli. Bi kaç yere baktım dandik vga kablolarinda böyle sorunlar oluyormuş. Vga dışında birine geçemem monitor vga destekliyor :)

LogiMess

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,735
İsim
Gtx 1090Tİ
Arkadaşlar monitordeki beyaz renkler siyaha kayıyor ama monitorde sorun yok çünkü açılış ekranında sıkıntı yok ekran kartinda da sıkıntı yok tvye hdmi ile bağlayınca problem yok çünkü vga da sıkıntı olduğunu düşünüyorum butcem max 100 kısa bir şey olsa yeterli. Bi kaç yere baktım dandik vga kablolarinda böyle sorunlar oluyormuş. Vga dışında birine geçemem monitor vga destekliyor :)
S-link iyidir

I am Jorge Jesus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
282
İsim
Yunus
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

elprofessor

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
789
İsim
Selahattin Yarar
İlgilendiği Kategoriler
Telefon,Oyun Konsolları
Instagram
bigr0zz
S-link üzmez ama şuna takıldım ki ülkemiz o kadar güzel ki hala bizi VGA monitorlere lp ekran kartlarina layık görüyor :(

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
978,303
Üyeler
154,728
Son üye
valyri
Top Bottom