Neler Yeni

VGN DRAGONFLY F1 PRO MU ? VGN VXE R1 PRO MU ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
bedirhan gümüş
Aşırı kararsız kaldım iki mouse arasında. Her iki model de tükenecek gibi o yüzden bir an önce sipariş vermek istiyorum. Yardımcı olur musunuz ?

DRAGONFLY F1 PRO:

VXE R1 PRO:
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu arada claw grip olarak kullanıyorum mouseları

Dahası  
Reaksiyon skoru
79
İsim
Salih İdris Can
Aşırı kararsız kaldım iki mouse arasında. Her iki model de tükenecek gibi o yüzden bir an önce sipariş vermek istiyorum. Yardımcı olur musunuz ?

DRAGONFLY F1 PRO:

VXE R1 PRO:
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu arada claw grip olarak kullanıyorum mouseları
Aslında kalite farkları aynı Shape olarak hangisi hoşuna gidiyorsa onu al geç Ben Darmoshark m3s aldım shape çok hoşuma gidiyor Özellikle rengi için almıştım Çok iyi mouse.

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
bedirhan gümüş
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Aslında kalite farkları aynı Shape olarak hangisi hoşuna gidiyorsa onu al geç Ben Darmoshark m3s aldım shape çok hoşuma gidiyor Özellikle rengi için almıştım Çok iyi mouse.
Her yerde kesinlikle f1 alın demelerinin sebebi nedir peki ? Teknik özelliklerine baktım aynı ama bir farkı var ki öneriyorlar diye düşünüyorum bilginiz var mı bu konu hakkında aydınlatırsanız sevinirim baya kararsız kaldım çünkü

Dahası  
Reaksiyon skoru
79
İsim
Salih İdris Can
Her yerde kesinlikle f1 alın demelerinin sebebi nedir peki ? Teknik özelliklerine baktım aynı ama bir farkı var ki öneriyorlar diye düşünüyorum bilginiz var mı bu konu hakkında aydınlatırsanız sevinirim baya kararsız kaldım çünkü
Bende Vgn öneriyorum genel olarak Vgn yapı kalitesi güzel Ama pro modelini alırsan arada fiyat farkı var Vgn önermelerinin bir diğer sebebi Gprox superlighta çok benzemesi.

Dahası  
Reaksiyon skoru
79
İsim
Salih İdris Can
Claw tutuş için bir sorun olur mu vgnde
Daha çok palm için Vgn tavsiye ediyorlar claw için M3s alın diyorlardı ben m3s aldım palm kullanıyorum gayet güzel oturdu elime youtubede inceleme videoları var önce bi izle sonra karar ver.

Top Bottom