Neler Yeni

İnceleme Victus 16 sen necisin hacı ?

Sizce hayla Nitro 16 vs. Yerine tercih edilebilir bir laptop mu?

• Tercih Edilir

• Tercih edilmez

• Kararsızım

Sonuçları oy verdikten sonra görebilirsiniz.

Senerr

80+ Bronze
Zaten o bütçede loq var oda kendini kitliyor 45 e oyunda.
Bak ama onlar ısıdan veya oyundan limitler yer veyahut Gpu'nun fazla wat çekmesinden. Çoğu laptop Gpu 80 dereceye vardığında zaten Gpu'ya hafif limit koyuyor işlemciler tabii ki limitleyecek ama ben marka limiti diyorum marka. Adam 60W'ı geçemiyor tamam performansı alabiliyor olabilir ama bu bu yüzden savunulamaz. Acer sıvı metal koyuyor bizim HP efendi 60W limiti.
Mesaj otomatik birleştirildi:

harbimi kal ya gel sana HP Victus satim (!)
Bende HP fiyatları internette neden kazık diyordum (!)

Emsal

80+ Silver
Bak ama onlar ısıdan veya oyundan limitler yer veyahut Gpu'nun fazla wat çekmesinden. Çoğu laptop Gpu 80 dereceye vardığında zaten Gpu'ya hafif limit koyuyor işlemciler tabii ki limitleyecek ama ben marka limiti diyorum marka. Adam 60W'ı geçemiyor tamam performansı alabiliyor olabilir ama bu bu yüzden savunulamaz. Acer sıvı metal koyuyor bizim HP efendi 60W limiti.

1712319247875.jpeg

:)

PoeNk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
405
İsim
Toprak

Acerda kıyaslamiyorum , loq ile kiyasliyorum.

Limitlerini

vampirelf

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Mehmet
ulan koca konuda bi tane mi acer sahibi yok bu kadar acer öven var ama alan mi yok anlamadım. OCCt power testi bekliyoruz merakları giderin ona göre pc alacak millet

PoeNk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
405
İsim
Toprak
Oyuncu adamda bı fark yaratmıyor loq ile victus performansı, ekran olarak, slot olarak ve yazılım olarak bakacağız ve hepsinde loq önde

Senerr

80+ Bronze
Acerda kıyaslamiyorum , loq ile kiyasliyorum.

Limitlerini
LOQ'ta 60W EC yani marka limiti dediğimiz limiti yok dostum o dediğim başka bir limit senin 45W. O laptop renderda 100W'ı vurur.

PoeNk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
405
İsim
Toprak
LOQ'ta 60W EC yani marka limiti dediğimiz limiti yok dostum o dediğim başka bir limit senin 45W. O laptop renderda 100W'ı vurur.
Render öyle hocam ben renderda bahsetmiyorum. Oyunda victusla aynı mı çekiyor aynı çekiyor bu kadar basit. İster ec ister o bu. Oyuncu adam için limit varmı var. Ama renderda da sıkıntı çıkarmayadi bu evden dolayı iyiydi bu beni etkilemiyor ama render için alan kişilerde var bu cihazı.

Equa

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
180
İsim
Berkay
ulan koca konuda bi tane mi acer sahibi yok bu kadar acer öven var ama alan mi yok anlamadım. OCCt power testi bekliyoruz merakları giderin ona göre pc alacak millet
Attım ya konuya nitro 16yı

DozeGroot

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Adnan Beran ÇİÇEK

PoeNk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru