Neler Yeni

video izlerken ekran kartim cok isiniyor

Kyriex

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Oğuzhan Durğut
ekran kartim msi 3060 ti gaming x 2 fanli modeli anlamadigim sekilde videoyu 4k oynatinca bi sorun yok ne gpuda ne cpu da ama 1080p acinca bir anda gpu kullanimi %100 e firliyor isiniyor anlamadim ben bu sorunu
Mesaj otomatik birleştirildi:

bide sadece tam ekrandayken oluyo afterburnerdan bakiyorum tam ekrana gecince mhzleri en yuksege cekiyor belki ondandir ama nasil duzeltcem bilmiyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
529
İsim
Paşadöner
ekran kartim msi 3060 ti gaming x 2 fanli modeli anlamadigim sekilde videoyu 4k oynatinca bi sorun yok ne gpuda ne cpu da ama 1080p acinca bir anda gpu kullanimi %100 e firliyor isiniyor anlamadim ben bu sorunu

bide sadece tam ekrandayken oluyo afterburnerdan bakiyorum tam ekrana gecince mhzleri en yuksege cekiyor belki ondandir ama nasil duzeltcem bilmiyorum
İlk defa duydum daha öncede varmiydi yenimi oldu

Spect

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
72
İsim
Arda

İlk defa duyuyorum hocam. Acaba virüs falan olabilir mi? Bitcoin tarzı torrentten bir şeyler indirdiyseniz böyle olabilir. Bosta bile vram saat hizı maximum da calısıyor bu yüzdende ısınıyor kart dogal olarak.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

Forum istatistikleri

Konular
954,483
Üyeler
150,491
Son üye
merotx
Top Bottom