Neler Yeni

"Vıdeo_scheduler_ınternal_error" hatası

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Aga N
Bilgisayarım orta derece bir sistem olmasına rağmen bazı oyunlarda kasıyor, FPS düşüşü yaşanıyordu. Ben de bilgisayarı dikkatlice temizledim ama bir fark oluşmadı. Sabah bilgisayarım aniden siyah ekran verip dondu ve açılmadı. Bunun üzerine format attım ama tekrardan siyah ekran hatasını veriyor ve bilgisayar boştayken bile donuyor, fareyi zar zor hareket ettirebiliyordum en sonunda da mavi ekran hatasını aldım. Nasıl çözebilirim?
Minidump dosyası

Emirhandkee

80+ Titanium
En İyi Cevap
45
Bilgisayarım orta derece bir sistem olmasına rağmen bazı oyunlarda kasıyor, FPS düşüşü yaşanıyordu. Ben de bilgisayarı dikkatlice temizledim ama bir fark oluşmadı. Sabah bilgisayarım aniden siyah ekran verip dondu ve açılmadı. Bunun üzerine format attım ama tekrardan siyah ekran hatasını veriyor ve bilgisayar boştayken bile donuyor, fareyi zar zor hareket ettirebiliyordum en sonunda da mavi ekran hatasını aldım. Nasıl çözebilirim?
Minidump dosyası
Şimdi minidumpa bakamıyorum ama ekran kartını çıkarıp yeniden takar mısın?

Emirhandkee

80+ Titanium
En İyi Cevap
45
Minidump dosyası
Minidumpı inceledim sorunun nedeni ekran kartı sürücüsü gözüküyor.
Ekran kartı sürücüsünü DDU ile kaldırıp en güncel sürümü yükleyin.

38890

80+ Gold
En İyi Cevap
15
Yukarıda belirtildiği üzere DDU rehberini uygulayınız. Ekran kartı sürücüsü kaynaklı hatalar gözükmekte, ''VIDEO'' başlıklı hatalar çoğunlukla ekran kartı sürücüsü, veyahut ekran kartı kaynaklıdır.

Yukarıda bağlantısı bulunan rehber dışında eksik ve bozuk sistem dosyalarını onarmayı unutmayınız. Eksik ve bozuk sistem dosyalarını onarmayı her BSOD sonrası yapmanız gerekir.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,210
Üyeler
140,618
Son üye
ramazannnnv
Top Bottom