Neler Yeni

🔥İndirim Viewsonic 27" 2K İps Monitör 8,599₺🔥170Hz

Eren Güven

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,754
İsim
Eren Güven
Doğrudur, 2 farklı model kullandım ikisinde de ölü piksel sorunu yaşayınca hiçbir modelini önermiyorum artık. Sonuçta kullanmadığım bir cihazı önermek saçma olur. Youtube'dan inceleme izleyerek öneri yapmayı da doğru bulmuyorum. Burada insanların merak ettiği şey inceleme değil. Kullanıcı yorumları ben de bir kullanıcı olarak yorumumu belirtiyorum. Sonuçta benim izlediğim incelemeyi soruyu soran kişi de izleyebilir.
Benimkinde de 1 ay sonra bi tane ölü piksel çıktı

Palo DAYI

80+ Gold
Neden bende msi247qpf qd var gayet güzel 2k
2sinide alıp deneme şansım oldu asus daha iyi msin tek iyi yanı ışık sızması daha basarili
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu arada konudaki monitörü kullanan varmi

GirayHan

80+ Platinum
konuda bütün üslüp bilmeyenler banlanmış :D

adamlar kendi kendilerini imha etmişler.

temiz forum temiz dünya :kekw:

Palo DAYI

80+ Gold

Korvo.

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
Can Yavuz
Msi G272QPF modelini aldım, yarın teslim edilecek. Ölü piksel işi tamamen şansa bağlı. Daha önce 2 adet AOC monitör kullandım, birisi kutudan çıkar çıkmaz ölü pikselli, diğeri aldıktan 3 gün sonra ölü pikselli hale geldi. Burada çıkıp da AOC çöp diyemem ben. 10 kişi alır, 3 kişi de ölü piksel çıkarsa AOC çöptür denemez. AOC iadeleri sonrası LG aldım, 3 sene kullandım, hiç ölü piksel olmadı. MSI için de tr kaynak bulunmuyor, ancak yurt dışında bir sürü kaynak var ve herkes memnun. Yarın gelince biraz kullanıp ilk izlenimlerimi paylaşırım. Konu başında ki monitör de uzun süredir o fiyatta zaten, ekstra bir indirim söz konusu değil.

Eren Güven

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,754
İsim
Eren Güven
Top Bottom