Neler Yeni

VIEWSONIC 32" VX3276-2K-MHD alınır mı

Quepardo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
309
İsim
Berkem Özevim
Beyler lg32ld350 televizyonumu satıp üstüne ekleyerek başlıktaki monitörü almayı planlıyorum dizi ve film izlerken hikaye ve yarış oyunları oynarken kullanıcam 2. monitör olucak asıl monitörüm imzadaki gibi 144hz o yüzden hz ms falan umurumda değil seyir zevki yüksek olması önemli alınır mı bu fiyata daha iyisi var mıdır ne diyorsunuz
Mesaj otomatik birleştirildi:

Beyler lg32ld350 televizyonumu satıp üstüne ekleyerek başlıktaki monitörü almayı planlıyorum dizi ve film izlerken hikaye ve yarış oyunları oynarken kullanıcam 2. monitör olucak asıl monitörüm imzadaki gibi 144hz o yüzden hz ms falan umurumda değil seyir zevki yüksek olması önemli alınır mı bu fiyata daha iyisi var mıdır ne diyorsunuz
Her yerde fiyatı aynı bu şekilde

Ekler

• 1609332293875.png
    1609332293875.png
    205.9 KB · Hit: 67

sami şahin

80+ Silver
En İyi Cevap
2
2k için 27 inc daha güzel

Quepardo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
309
İsim
Berkem Özevim
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
2k için 27 inc daha güzel
masada 1 metre dizi film sırasında da 3 metre civarından kullanılacak o yüzden 32" daha iyi olur diye düşündüm varsa ince çerçeve güzel şık bir şey bildiğin ona da bakabilirim tabii

O2Deimos

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Abdullah Akbulut
Merhaba, monitörü aldınız mı? Aldıysanız memnun musunuz, yorumlarınız nedir?

Quepardo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
309
İsim
Berkem Özevim
Merhaba, monitörü aldınız mı? Aldıysanız memnun musunuz, yorumlarınız nedir?
monitörü yaklaşık 1 senedir aktif kullanıyorum görüntüsü çok güzel ancak 24 inç 1080p olan bir monitörden 10bit renk derinliğini saymazsak bir farkı yok yani piksel olarak oranı aynı şeye denk geldiği için renk harici bir kalitesi yok
gayet ince gayet şık bir ürün kesinlikle pişman değilim ama 32 inç 4k 10 bit alınabilirse bundan çok daha keyifli olacağına eminim onun haricinde dizi-film-oyun her konuda beni oldukça tatmin etti ve ediyor

O2Deimos

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Abdullah Akbulut
Cevap verdiğiniz için çok teşekkür ederim. Ben de bu monitörü almayı düşünüyorum. Bu fiyat segmentindeki diğer monitörler 144 Hz ama 8 bit renk derinliğine ve 16 milyon renk sayısına sahipler. Bu monitör zaten malumunuz. Allah nazarlardan saklasın, güle güle kullanmaya devam etmeniz dileğiyle :giggle:
Aklıma takılan bir konu da şu: mhd ve mhd-2 diye iki modeli var. MHD olan modelinde yani sizdeki modelde adaptive sync özelliği var mı? Bu özellik oyunlardaki yırtılmaları engelliyor.

Quepardo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
309
İsim
Berkem Özevim
bildiğim kadarıyla yok ürün zaten 8 bit 75 hz ya da 10 bit 60 hz olarak kullanılabiliyor bu hz değerlerinde sync teknolojisi çok gerekmiyo şahsen forza 4 hariç oyun için kullanmadım hep dizi film izlemek için kullanıyorum ama bir yırtılma falan hiç olmadı şu ana kadar

Top Bottom