Neler Yeni

ViewSonic XG2405-2 alınır mı?

leclerc16

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
98
İsim
Emre
Arkadaşlar bilenler vardır 1 hafta içerisinde aldığım iki monitörü de ölü pikselden dolayı iadeye gönderdim. Artık çok sıkıldım, risk almak istemiyorum gidip mağazadan alacağım. Dün vatana gidip konuştum bu model için mağazada testini yaparız, ölü pikselsiz ürün çıkana kadar değişim sağlarız dediler. 1 ms GtG olması benim için avantaj çünkü FPS oyunları oynuyorum. Olup olmamasını çok önemsemiyorum ama hoparlörü de var sanırım. Web linkini bulamadım fakat dün sorduğumda 3799TL'ydi. Sizin fikirleriniz neler?

Dahası  
Reaksiyon skoru
33
İsim
Null Name
xg2405 (-S) olmayan modelini kullanıyorum 2 yıl olacak yılbaşında oldukça memnunum çok fazla fps oyun oynuyorum bende cs & valo & cd mw gibi hiç birisinde bu zamana kadar ne renk olsun ne çözünürlük olsun sıkıntı yaşamadım kasa özellikleri fazlasıyla iş görüyor pivod olması eğer kodlama vs gibi şeyler yapıyorsan aşırı iş görüyor bence piyasa da alınabilecek fiyat performans monitörler de net ilk 3'e koyarım ben, almayı düşünüyorsan eğer bence hiç düşünme direkt al memnun kalırsın.

IATLASI

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
689
İsim
Furkan
2405 olanın 2 olmayanı yani düzü kullanıyom 1 seneyi geçkin memnunum hocam

Reggae

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Mevlüt Kuş
Xg2405 modeli 3800 tl, xg2405-2 olan modeli daha pahalı diye biliyorum

leclerc16

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
98
İsim
Emre
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
xg2405 (-S) olmayan modelini kullanıyorum 2 yıl olacak yılbaşında oldukça memnunum çok fazla fps oyun oynuyorum bende cs & valo & cd mw gibi hiç birisinde bu zamana kadar ne renk olsun ne çözünürlük olsun sıkıntı yaşamadım kasa özellikleri fazlasıyla iş görüyor pivod olması eğer kodlama vs gibi şeyler yapıyorsan aşırı iş görüyor bence piyasa da alınabilecek fiyat performans monitörler de net ilk 3'e koyarım ben, almayı düşünüyorsan eğer bence hiç düşünme direkt al memnun kalırsın.
2405 olanın 2 olmayanı yani düzü kullanıyom 1 seneyi geçkin memnunum hocam
Sizinkinden tek farkı 1ms GtG olması sanırım hocam. Hoparlöründen memnun musunuz ahım şahım bir şey beklemiyorum tabii yeterli oluyor mu? Işık sızması falan var mı? Bir de rica etsem müsait olduğunuzda ufo testinden bi fotoğraf paylaşabilir misiniz
Mesaj otomatik birleştirildi:

Xg2405 modeli 3800 TL, xg2405-2 olan modeli daha pahalı diye biliyorum
Yok hocam dün akşam saatlerinde sordum bu model 3799du.

Dahası  
Reaksiyon skoru
33
İsim
Null Name
Sizinkinden tek farkı 1ms GtG olması sanırım hocam. Hoparlöründen memnun musunuz ahım şahım bir şey beklemiyorum tabii yeterli oluyor mu? Işık sızması falan var mı? Bir de rica etsem müsait olduğunuzda ufo testinden bi fotoğraf paylaşabilir misiniz

dediğin gibi hocam ahım şahım bir şey yok tabii ki ama ben video izlerken youtube vs takılırken gayet yeterli yani ek bi hoparlör gereği duymadım kulaklık kullanmadığım zamanlarda direkt monitör'ün kendi hoparlörünü kullanıyorum ışık sızması beyaz ışık sorunu ölü piksel vs gibi bi durumla hiç karşılaşmadım şu 2 gün evden biraz uzağım o yüzden test mevzusunu maalesef yapamayacağım

IATLASI

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
689
İsim
Furkan

1.si ufo testi ne bilmiyorum ışık sızmasına rastlamadım. hoparlörü monitörün arka kısmında olduğu için arkadan bir yerden ses geliyormuş gibi ben pek kullanmadım zaten 1 kere bile nerdeyse. ufo testinide başka birisi atar umarım size yardımcı olur

leclerc16

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
98
İsim
Emre
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
up kullanan var mı başka?

Arda0

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
726
İsim
Arda Saraçoglu
Düz xg2405 modelini 2 sene kullandim geçen hafta sattım güzel ama eksikleri çok gaming monitör için 1.sebep ghosting çok fazla 2.sebep 1ms mode açinca çok duşuk parlaklık oluyo gece bile karanlıkta açiyorum az geliyo ki parlakligi duşuk kullanan biri olmama rağmen kısaca 1ms mode kullanilmiycak derece ve 1ms mode açinca ghosting dahada artıyo 3.sebepde ayaklığı bi tık büyük

Belki yenisinde düzeltmişlerdir araştir bi

Mert0101

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Mert
Düz xg2405 modelini 2 sene kullandim geçen hafta sattım güzel ama eksikleri çok gaming monitör için 1.sebep ghosting çok fazla 2.sebep 1ms mode açinca çok duşuk parlaklık oluyo gece bile karanlıkta açiyorum az geliyo ki parlakligi duşuk kullanan biri olmama rağmen kısaca 1ms mode kullanilmiycak derece ve 1ms mode açinca ghosting dahada artıyo 3.sebepde ayaklığı bi tık büyük

Belki yenisinde düzeltmişlerdir araştir bi
Ee memnun musun yani
Kanka bende daha yeni xg2405-2 dediğin modeli aldım ghosting rakipleri arasında en iyisi bunda monitör ayağını gelirsek küçük rakiplerine göre neyi eleştirdin anlamadım ki 1ms moduna gelince odam karanlık o konuya yorum yapmayayım ama diğer modeller gibi göz boyamak için mprt olarak yazmamış adamlar gecikme değerini gtg bunda önce araştır sonra yorum yap.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
970,238
Üyeler
153,357
Son üye
K4tsum1.0
Top Bottom