Neler Yeni

Vipnet hizmet numaramı vermek istemiyor

hamzaersoy

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
245
İsim
hamza ersoy
Comnet’e geçiş yapmak istiyorum ve aktivasyon ile kurulum ücreti ödememek için de mevcut aboneliğimin hizmet numarasını comnete vermem gerekiyor fakat ne vipnetin sitesinde, ne online işlemler sitelerinde, ne de müşteri hizmetlerini aradığımda bir cevap alamadım. kadın bana bugüne kadar hiç kimse hizmet numarası talep etmedi öyle bir sistemimiz olduğunu düşünmüyorum dedi. ben de bunun üstüne gidip comneti arayarak durumdan bahsettim ve “olmaması imkansız, arayıp bunu öğrenmenin sizin hakkınız olduğunu söyleyin” dediler fakat vipnet şuanda aboneliği bırakmayayım diye adeta hizmet numaramı benimle paylaşmıyor ve olmadığını idda ediyorlar. BTK’ya yazsam sonuçlanır mı, sizce ne yapmalıyım?

QCerberusQ

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
530
İsim
Furkan Enes Kaplan
Comnet’e geçiş yapmak istiyorum ve aktivasyon ile kurulum ücreti ödememek için de mevcut aboneliğimin hizmet numarasını comnete vermem gerekiyor fakat ne vipnetin sitesinde, ne online işlemler sitelerinde, ne de müşteri hizmetlerini aradığımda bir cevap alamadım. kadın bana bugüne kadar hiç kimse hizmet numarası talep etmedi öyle bir sistemimiz olduğunu düşünmüyorum dedi. ben de bunun üstüne gidip comneti arayarak durumdan bahsettim ve “olmaması imkansız, arayıp bunu öğrenmenin sizin hakkınız olduğunu söyleyin” dediler fakat vipnet şuanda aboneliği bırakmayayım diye adeta hizmet numaramı benimle paylaşmıyor ve olmadığını idda ediyorlar. BTK’ya yazsam sonuçlanır mı, sizce ne yapmalıyım?
faturada yazıyordur

Alyx

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
674
İsim
Murat
Ara yine aynı şeyo derlerse btk'ya şikayette bulunacağını söyle

hamzaersoy

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
245
İsim
hamza ersoy
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Dahası  
Reaksiyon skoru
105
İsim
Jack Rose
İlgilendiği Kategoriler
Bilişim sistemleri, Siber Güvenlik, Network, Oyun, Bilgisayar, sunucular
btkya sikayet edin vermek zorundalar hizmet numarasini herkesin hizmet numarasi vardir
Mesaj otomatik birleştirildi:

fatura elime geçmedi maalesef, sadece 1 ay ödeme yaptım taahhütsüzdü ve fatura göndermediler

ben de öyle yapmak istiyorum ama zıt gitmek istemiyorum kolayca nasıl alabilirim
zit gitsenizde bir sey olmaz zaten hakli olan sizsiniz hizmet numarasi vermek zorundalar ki faturada yollamamislar maliye falan dersiniz tutusurlar

WOYAC

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
125
İsim
sefa mert
fatura elime geçmedi maalesef, sadece 1 ay ödeme yaptım taahhütsüzdü ve fatura göndermediler

ben de öyle yapmak istiyorum ama zıt gitmek istemiyorum kolayca nasıl alabilirim
hocam adamlar hem hakkınız olan hizmet numaranızı vermiyorlar hemde fatura göndermemişler siz bide zıt gitmek istemiyorum diyorsunuz zıt gitsenizde bir şey olmaz zaten arayın darlayın adamları btkya maliyeye şikayet ederim bana faturamı ve hizmet numaramı gönderin falan de gönderirler baktın hala göndermemekte diretiyorlar şikayet edersin

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
68,413
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları ve İnternet Servis Sağlayıcıları
Epic Games
DreamRS
Discord
mehmet_yilmaz
VDSL kullanıyorsan binandaki ankastre kutuna bak, oraya kuruluma gelen ekipler bazen kağıda yazıyor.

hamzaersoy

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
245
İsim
hamza ersoy
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
hocam adamlar hem hakkınız olan hizmet numaranızı vermiyorlar hemde fatura göndermemişler siz bide zıt gitmek istemiyorum diyorsunuz zıt gitsenizde bir şey olmaz zaten arayın darlayın adamları btkya maliyeye şikayet ederim bana faturamı ve hizmet numaramı gönderin falan de gönderirler baktın hala göndermemekte diretiyorlar şikayet edersin
btkya sikayet edin vermek zorundalar hizmet numarasini herkesin hizmet numarasi vardir

zit gitsenizde bir sey olmaz zaten hakli olan sizsiniz hizmet numarasi vermek zorundalar ki faturada yollamamislar maliye falan dersiniz tutusurlar
Ara yine aynı şeyo derlerse btk'ya şikayette bulunacağını söyle
şimdi tekrar aradım ve hem 5-6 tane firmayı hem de btk’yı arayıp durumu sorduğumu, hizmet numaramın mutlaka olduğunu söyledim. bana “vipnet olarak bizim hizmet numaramız yok sadece abone numaramız var” diyorlar. çattık sanırım. ısrarla olmadığını idda ediyorlar ne yapabilirim?

VDSL kullanıyorsan binandaki ankastre kutuna bak, oraya kuruluma gelen ekipler bazen kağıda yazıyor.
yoktu maalesef

WOYAC

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
125
İsim
sefa mert
şimdi tekrar aradım ve hem 5-6 tane firmayı hem de btk’yı arayıp durumu sorduğumu, hizmet numaramın mutlaka olduğunu söyledim. bana “vipnet olarak bizim hizmet numaramız yok sadece abone numaramız var” diyorlar. çattık sanırım. ısrarla olmadığını idda ediyorlar ne yapabilirim?

yoktu maalesef
belki kadın yanlış anlamış olabilirmi onlara göre abone numarası hizmet numarasıdır belki

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
68,413
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları ve İnternet Servis Sağlayıcıları
Epic Games
DreamRS
Discord
mehmet_yilmaz
Ayrıca Comnet uğraşmamak için istemiş hizmet numarasını senden haberin olsun. Diğer firmalara geçişte ben öyle bir zorunluluk duymadım.

johan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,535
İsim
ismail
faturanı mail olarak göndersinler orada yazar

audrice

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Refik Akdeniz
Abona numarası belki hizmet numarasıdır, onu talep edin

hamzaersoy

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
245
İsim
hamza ersoy
Ayrıca Comnet uğraşmamak için istemiş hizmet numarasını senden haberin olsun. Diğer firmalara geçişte ben öyle bir zorunluluk duymadım.
zorunluluk değil ya yaklaşık 1000tlden fazla kurulum ve aktivasyon bedeli alıyorlar fakat mevcut aboneliğimizin hizmet no’sunu girersek ücret almıyorlar olay bu kadar

vipnetten üst yetkili birisini yönlendirmişler o aradı şimdi beni. “biz türk telekomun değil kendi altyapımızı kullanıyoruz bu yüzden hizmet numaramız yok, eğer türk telekom altyapılı kullansaydınız bir hizmet numaranız olurdu” diyorlar. durumu teyit edebilecek birisi var mı, yoksa btk’dan hakkımı aramalı mıyım?

Top Bottom