Neler Yeni

Virüs olan bilgisayardan windows kurulur mu?

Sasageyo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
217
İsim
Armin
Arkadaşlar biliyorum başlık biraz garip oldu. Yeni bilgisayarıma Windows kuracağım. Eski laptopuma mcafee indirdim aboneliğim var. Virüs taraması yaptım ve 1 tane virüs buldu. Sonra tam emin olmak için 2 kere daha tarama yaptım onlarda virüs bulmadı. Aklıma bu virüsün kalıntısı falan olup da flasha Windows yüklerken flasha da bulaşır mı, sonra yeni bilgisayarıma bulaşır düşüncesi takıldı. Öyle bir sıkıntı olur mu? Virüs bulmadı son 2 taramada ama kalıntısı falan vardır belki tam silinmemiştir falan diye düşündüm. Öyle bir sıkıntı olur mu?

HacıSOFU

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,466
İsim
Hacı
Sorun olmaz. İçim rahat etsin dersen iz malwarebytes ile tam tarama yapın.

Sasageyo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
217
İsim
Armin
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

HacıSOFU

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,466
İsim
Hacı

Star trek

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
951
İsim
Mehmet bozan
Bulunmuşsa karantinaya alınmış. Bir zararı gelmez artık.

3yüp

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Eyüp karaman
Arkadaşlar biliyorum başlık biraz garip oldu. Yeni bilgisayarıma Windows kuracağım. Eski laptopuma mcafee indirdim aboneliğim var. Virüs taraması yaptım ve 1 tane virüs buldu. Sonra tam emin olmak için 2 kere daha tarama yaptım onlarda virüs bulmadı. Aklıma bu virüsün kalıntısı falan olup da flasha Windows yüklerken flasha da bulaşır mı, sonra yeni bilgisayarıma bulaşır düşüncesi takıldı. Öyle bir sıkıntı olur mu? Virüs bulmadı son 2 taramada ama kalıntısı falan vardır belki tam silinmemiştir falan diye düşündüm. Öyle bir sıkıntı olur mu?
Kurulum ekranında diskleri biçimlendirebilirsin yani tamamen içindeki herşeyi silebilirsin sildiktrn sonra kurulumu yap sorunolmaz

Top Bottom