Neler Yeni

Virus bulaştı ama ne virus bir bakın lütfen

UT7B

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
27
İsim
dddddd
Burada ki anlatımlarımı uygula.

5. adımdaki yer yok
Mesaj otomatik birleştirildi:

Burada ki anlatımlarımı uygula.

5. adımdaki yer yok

38890

80+ Gold
En İyi Cevap
15

5. adımdaki yer yok

5. adımdaki yer yok
Beşinci adımda log resimi vardı. Çok da önemli değil.

HijackThis ile uğraşamayacaksanız Kaspersky Rescue Disk uygulayınız. HijackThis logunu ben sonra tekrar isterim sizden. Normalde HijackThis ile log oluşturmayı virüs taramasından sonra yapmak gerek.

İlgili yönerge şu :

Prof ESL

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Usta bu tarz virüsler ve ya 3.şahıs program üzerinden bulaşan virüsler PC'de kaldıkça performans kaybına yol açar ve donanıma zarar verir.Örnek bir kişi hile yüklemişti ve o FPS sorunu çıkarır ileride oyunlarda sv var sorunuda yapar ve ekran kartı performanssız çalışır sıkıntı yaratır.

Toxpox

80+ Gold
En İyi Cevap
32
Dahası  
Reaksiyon skoru
12,743
İsim
Toxpox
PC'de kaldıkça performans kaybına yol açar ve donanıma zarar verir.
Zaten tamamen kaldırmaya, etkisizleştirmeye çalışıyoruz. :)
İşe yaramasaydı @Treyarch neden sürekli koruma, temizlik ve tespit hakkında rehber yapsın ki? veya Anti-Virüs programlarına da gerek kalmazdı.

Batuhan5356

80+ Silver
Beyler şimdi ben bi video montaj programı indirdim yanında yandexle geldi tabi direk virüs taraması yaptım 4 sonuç çıktı neyse sildim sonra çok önemsemedim fakat sonrasında arkla among us oynuyoduk oyun çöktü geri açtım 2dk geçti ve 1dk sonra oturmunuz kapancaktır diye uyarı geldi sonra PC kendini yeniden başlattı açıtğımda THX audionun masaüstü kısayolu olmamasına rağmen kısayolu vardı CMD'ye net share yazdım bişey çıkmadı sonra kulaklıktan sesin yankılı geldiğini fark ettim ama bu açılıp kapanabilen bi yankı özelliği olmalı bir sorundan ötürü olamaz çünkü gelişmiş bi yankı sonra 3 gün önce active inspire yüklemiştim (okulda hocalarda kullanıyor online ödevleri yapmak için çizim aracı) sonra adobe flash player 11 plugin diye bir şey gelmiş silmeye çalışınca windows çalıştırmayı engelliyor kaldırılmıyor fakat onun virüs olduğundan emin değilim lütfen gerçekten yardımcı olmak istiyorsanız instagramdan ulaşın ve format atmak istemiyorum bir sürü oyun vb yüklü
insta: @batu_kayip
Corona Virüs'ü :)

38890

80+ Gold
En İyi Cevap
15
Kaspersky Rescue Disk uygulayınız. Yukarıda belirttiğim gibi. Duruma göre ben HijackThis logunu isterim sizden.

Prof ESL

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Zaten tamamen kaldırmaya, etkisizleştirmeye çalışıyoruz. :)
İşe yaramasaydı @Treyarch neden sürekli koruma, temizlik ve tespit hakkında rehber yapsın ki? veya Anti-Virüs programlarına da gerek kalmazdı.
Haklısın ama bu tarz virüs dosyalarını nasıl bulursun bilemem

38890

80+ Gold
En İyi Cevap
15
Haklısın ama bu tarz virüs dosyalarını nasıl bulursun bilemem
Farbar Recovery Scan Tool bu iş için uygundur. Fakat kafanıza göre kullanabileceğiniz bir program değildir. Bilmiyorsanız kullanmayınız.

Eğer kullanacaksanız bir uzman eşliğinde kullanınız.

UT7B

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
27
İsim
dddddd
Beşinci adımda log resimi vardı. Çok da önemli değil.

HijackThis ile uğraşamayacaksanız Kaspersky Rescue Disk uygulayınız. HijackThis logunu ben sonra tekrar isterim sizden. Normalde HijackThis ile log oluşturmayı virüs taramasından sonra yapmak gerek.

İlgili yönerge şu :

reis sıkıntıyı çözdüm bea aşağıda ses kısmında otomatik olarak THX audioyu seçmiş onun yerine kulaklığımı seçtim yankı sorunu kalktı virüs taramasındada temiz çıkıyor fakat net bir şekilde kesin olarak virüs varmı yokmu nasıl anlarım %100 sonuç olarak

Usta bu tarz virüsler ve ya 3.şahıs program üzerinden bulaşan virüsler PC'de kaldıkça performans kaybına yol açar ve donanıma zarar verir.Örnek bir kişi hile yüklemişti ve o FPS sorunu çıkarır ileride oyunlarda sv var sorunuda yapar ve ekran kartı performanssız çalışır sıkıntı yaratır.
pc hızında bir sıkıntı yok her şey normal zaten SSD fln iyi baya

Bulunuyor hocam.
nasıl bulunuyor

Emirhandkee

80+ Titanium
En İyi Cevap
45
hangi siteden yüklicem ve buarada şu kulaklık yankı sorunu için çözüm varmı
Yankı sorunu için bunu deneyin.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR