Neler Yeni

Yardım Vodafone Net Abonelik Sözleşmesi Hakkında

Dahası  
Reaksiyon skoru
151
İsim
cihan
İlgilendiği Kategoriler
TEKNONOJİ
Herkese merhabalar Vodafone Net aboneliğimi feshi ettirmek için aşağıda belirttiğim kanununun yardımı ile 24 aylık taahhüt olan aboneliğimi herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin iptal ettirmek istiyorum.

Abonelik sözleşmeleri
MADDE 52 - (4)

''Tüketici, belirsiz süreli veya süresi bir yıldan daha uzun olan belirli süreli abonelik sözleşmesini herhangi bir gerekçe göstermeksizin ve cezai şart ödemeksizin istediği zaman feshetme hakkına sahiptir. Süresi bir yıldan az olan belirli süreli abonelik sözleşmesinde satıcı veya sağlayıcı tarafından sözleşme koşullarında değişiklik yapılması hâlinde de tüketici sözleşmeyi feshedebilir. Fesih bildiriminin kâğıt üzerinde veya kalıcı veri saklayıcısı ile satıcı veya sağlayıcıya yöneltilmiş olması yeterlidir. Satıcı veya sağlayıcı, abonelik sözleşmesinin feshi için sözleşmenin tesis edilmesini sağlayan yöntemden daha ağır koşullar içeren bir yöntem belirleyemez.''

Fakat aklıma takılan bir soru var. Eklemiş olduğum ekran görüntüsünde yazan bazı şartlar var. Abonelik feshi yaparken bu abonelik feshi talep formunu gönderdiğimde belirtilen şartları kabul etmiş oluyorum. Bu şartlardan dolayı yukarıda belirttiğim kanunun yardımı ile aboneliğimi feshi ettirirken herhangi bir sorunla karşılaşırmıyım ? (örneğin : talep fornundaki şartları kabul ettiğiniz için cayma bedelini ödemelisinz derlermi sizce?)

Ekler

• Ekran Görüntüsü (57).png
    Ekran Görüntüsü (57).png
    71.3 KB · Hit: 52
En İyi Cevap
3
Aboneliğinizi 24 ay şeklinde mi imzaladınız yoksa 12+12 şeklinde çift imza mı attınız?

Top Bottom