Neler Yeni

Yardım vodafone telefon hattı çekmeme sorunu

BURAKARMAĞAN

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
216
İsim
burak armağan
arkadaşlar öncelikle merhaba benim yaklaşık 7 yıllık hattım var hattıma tanımlı olan sınırsız internet nedense az çekiyor mesela instagramda gezerken yükleme sorunu oluyor hattım zar zor çekiyor vallaha bıktım artık
600 küsür tl para ödüyorum her ay benim 7 yıllık olan hattımı vodafone gidip yeniletsem bir şey değişirmi birde telefonum apple ve telefonda sürekli 4G olarak gözüküyor hattım vodafoneyi aradım bana 4.5 g hattınız var dediler sizce ben hattımın yenisini çıkartırsam düzelirmi her türlü telefon denedim aynı sorun var

Emre Zengin

Moderatör
En İyi Cevap
20
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,668
İsim
Emre Zengin
arkadaşlar öncelikle merhaba benim yaklaşık 7 yıllık hattım var hattıma tanımlı olan sınırsız internet nedense az çekiyor mesela instagramda gezerken yükleme sorunu oluyor hattım zar zor çekiyor vallaha bıktım artık
600 küsür TL para ödüyorum her ay benim 7 yıllık olan hattımı vodafone gidip yeniletsem bir şey değişirmi birde telefonum apple ve telefonda sürekli 4G olarak gözüküyor hattım vodafoneyi aradım bana 4.5 g hattınız var dediler sizce ben hattımın yenisini çıkartırsam düzelirmi her türlü telefon denedim aynı sorun var
Vodafone'nun klasik sorunu. Bir çözüm bulabileceğini düşünmüyorum. Vodafone kullanan her tanıdığımda bu olaylar oluyor. Hattını değiştirip Turkcell'e geçmeni tavsiye ederim.

brkdrmn7

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
705
İsim
Burak
Sınırsız Vodafone internetlerinde hız sınırlaması oluyor normal yani çekmemesi

BURAKARMAĞAN

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
216
İsim
burak armağan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Sınırsız Vodafone internetlerinde hız sınırlaması oluyor normal yani çekmemesi
sınırsız yokkende öyleydi 7 yıldır öyle
Mesaj otomatik birleştirildi:

Vodafone'nun klasik sorunu. Bir çözüm bulabileceğini düşünmüyorum. Vodafone kullanan her tanıdığımda bu olaylar oluyor. Hattını değiştirip Turkcell'e geçmeni tavsiye ederim.
daha yeni tahhüt yaptılar olmadı tahhüt bitsin başka bir operatöre geçeceğim

sınırsız yokkende öyleydi 7 yıldır öyle

daha yeni tahhüt yaptılar olmadı tahhüt bitsin başka bir operatöre geçeceğim
diğer operatörlerde sınırsız internet varmıdır acaba

brkdrmn7

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
705
İsim
Burak
diğer operatörlerde sınırsız internet varmıdır acaba
Hocam aslında sınırsıza ihtiyacınız yok bence

40gb+ insta face Wp tw YouTube netflix falan sınırsız olan paketler oluyor onlara geçseniz de olur bence

BURAKARMAĞAN

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
216
İsim
burak armağan
Hocam aslında sınırsıza ihtiyacınız yok bence

40gb+ insta face Wp tw YouTube netflix falan sınırsız olan paketler oluyor onlara geçseniz de olur bence
hocam dediğiniz doğru ama o paket daha pahalıydı bende öyle istedim ama 1000 küsür gibi bir fiyat söylediler sınırsız olanada 600 küsürdü

hocam dediğiniz doğru ama o paket daha pahalıydı bende öyle istedim ama 1000 küsür gibi bir fiyat söylediler sınırsız olanada 600 küsürdü
birde benim ev internetimdede sıkıntı var hocam oda vodafone

arada bir lag giriyor download bir anda düşüyor

brkdrmn7

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
705
İsim
Burak
Hocam size sağlam kitliyorlar haberiniz olsun

Şu tarifeye bakabilir misin

Prime Sınırsız Düşün Tarifesi her ay yurt içinde geçerli 70 GB internete ek olarak Instagram, Twitter, YouTube, Facebook, SoundCloud, YoutubeMusic, Karnaval, Netflix, Blu TV, Bein Connect, Tivibu GO ve TOD'da geçerli sınırsız internet paketi, ilk ay 20 GB ek internet faydası, Türk Telekomlularla sınırsız konuşma, diğer operatörlerle 3000 dakika konuşma, 250 SMS ve Sil Süpür'den her hafta hediye internet içermektedir.

BURAKARMAĞAN

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
216
İsim
burak armağan
Hocam size sağlam kitliyorlar haberiniz olsun

Şu tarifeye bakabilir misin

Prime Sınırsız Düşün Tarifesi her ay yurt içinde geçerli 70 GB internete ek olarak Instagram, Twitter, YouTube, Facebook, SoundCloud, YoutubeMusic, Karnaval, Netflix, Blu TV, Bein Connect, Tivibu GO ve TOD'da geçerli sınırsız internet paketi, ilk ay 20 GB ek internet faydası, Türk Telekomlularla sınırsız konuşma, diğer operatörlerle 3000 dakika konuşma, 250 SMS ve Sil Süpür'den her hafta hediye internet içermektedir.
hocam türktelekomda çekmiyor diyorlar

hocam türktelekomda çekmiyor diyorlar
bide şuanda geçememki tahhüt yenilendi

Emre_kymk

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,185
İsim
Ali Emre Kaymak
İlgilendiği Kategoriler
bilgisayar, oyun
Instagram
emrekymk_10
vodafone maalesef öyle ben de çok çektim en sonunda turkcell'e geçtim pahalı mahalı ama en azından kasma donma takılma yapmıyor. Senin de dediğin gibi instagram bile akıcı değil vodafone ile.

BURAKARMAĞAN

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
216
İsim
burak armağan
vodafone maalesef öyle ben de çok çektim en sonunda turkcell'e geçtim pahalı mahalı ama en azından kasma donma takılma yapmıyor. Senin de dediğin gibi instagram bile akıcı değil vodafone ile.
ya valla ben bıktım 7 yıldır aynı interneti kullanıyorum son zamanlarda canımı çok sıkmaya başladı ev internetine çözüm bulamıyorum vodafone den başka port yok mahallede ama şu hattın taahhüt bitsin başka operatöre geçecem

Tearz

80+ Silver
En İyi Cevap
1
600 küsür TL para ödüyorum her ay benim 7 yıllık olan hattımı vodafone gidip yeniletsem bir şey değişirmi birde telefonum apple ve telefonda sürekli 4G olarak gözüküyor hattım vodafoneyi aradım bana 4.5 g hattınız var dediler sizce ben hattımın yenisini çıkartırsam düzelirmi her türlü telefon denedim aynı sorun var
Turkcellde geçişler için bir sürü kampanya var. Azda olsa birisine geçiş yapın. En azından verdiğiniz paranın karşılığını alırsınız.

Emre_kymk

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,185
İsim
Ali Emre Kaymak
İlgilendiği Kategoriler
bilgisayar, oyun
Instagram
emrekymk_10
ya valla ben bıktım 7 yıldır aynı interneti kullanıyorum son zamanlarda canımı çok sıkmaya başladı ev internetine çözüm bulamıyorum vodafone den başka port yok mahallede ama şu hattın taahhüt bitsin başka operatöre geçecem
port zaten ülkenin yarısında saçma sapan bi şekilde çözülmeyen büyük bi sorun ama inatla düzeltmiyorlar. Mobil hatlarda da çoğu yerde en iyisi Turkcell ama maalesef en pahalısı da o. Bazı evlerin yakınında Türk Telekom'un baz istasyonu oluyor oralarda güzel çekiyor, Türk Telekomun paketleri Turkcelle kıyasla nispeten daha uygun.

Turkcellde geçişler için bir sürü kampanya var. Azda olsa birisine geçiş yapın. En azından verdiğiniz paranın karşılığını alırsınız.
katılıyorum.

BURAKARMAĞAN

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
216
İsim
burak armağan
port zaten ülkenin yarısında saçma sapan bi şekilde çözülmeyen büyük bi sorun ama inatla düzeltmiyorlar. Mobil hatlarda da çoğu yerde en iyisi Turkcell ama maalesef en pahalısı da o. Bazı evlerin yakınında Türk Telekom'un baz istasyonu oluyor oralarda güzel çekiyor, Türk Telekomun paketleri Turkcelle kıyasla nispeten daha uygun.

katılıyorum.
yani ben beklemedenmi geçeyim dersiniz

yani ben beklemedenmi geçeyim dersiniz
yani şuanda geç derseniz şuanda geçemem bütçem sıkıntı bu biraz fazla harcama yaptım

Top Bottom