Neler Yeni

vodafone'dan ,netgsm'e geçilir mi?

hancock62

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Mustafa
vodafone kullanıcısıyım. fiyatları ve internet çekim gücü sıkıntışından dolayı yakın zamanda başka bir operatöre geçmeye karar verdim. internette operatörleri araştırırken netgsm dikkatimi çekti. fiyat olarak iyiydi ve turkcell'in sağlayıcısını kullandığından ilgimi daha da çekti ama bu sene sektöre daha yeni adım atmış. bundan dolayı ilgim biraz azaldı. çevremde netgsm kullanan olmadığından foruma yazıyorum. netgsm'e geçilir mi?

emreBeoa

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,492
İsim
Emre siyah
Artıları; Gayet iyi çekim gücü,uygun fiyatlar,Müşteri hizmetleri ilgili (diye duydum)
eksileri;YD cihazlarda çalışmaması,VoLTE ve voWİFİ özelliğinin bulunmaması (arama kaliteleri gerçekten kötüleşiyor),taahüt yok (bir tık opsiyonel),banka optimizasyon eksiği
1726338083000.png

JackRyan

80+ Silver
Tavsiye etmem çoğu bankadan sms problemleri hala devam ediyor.

hancock62

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Mustafa
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
benim kullandığım kartın bankasıyla entegre (ziraat bankası).
1726338710446.png

duayen

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
160
İsim
Attila Timur
vakıf bank için sms sorunum olmadı, 1500 rakımlı yaylaya çıktım verici falan uzaktaydı ses ve lte hiçbir sıkıntı yaşamadım.

hancock62

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Mustafa
Artıları; Gayet iyi çekim gücü,uygun fiyatlar,Müşteri hizmetleri ilgili (diye duydum)
eksileri;YD cihazlarda çalışmaması,VoLTE ve voWİFİ özelliğinin bulunmaması (arama kaliteleri gerçekten kötüleşiyor),taahüt yok (bir tık opsiyonel),banka optimizasyon eksiği
Alıntıyı görüntüle
hocam, benim bankayla anlaşmalı. voLTE ve voWİFİ özelliği olmaması beni pek etkileyeceğini düşünmüyorum. çünkü arayan ve arayacak tanıdıklarım yok. arada akrabalar ve ailem arıyor başka zaten arayan olmuyor. internette araştırdığımda voLTE ve voWİFİ özellikleri telefonda açık olunca sapıtıyormuş. kapatınca çözülüyormuş ile ilgili yorum gördüm ne kadar doğru bilmiyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

vakıf bank için sms sorunum olmadı, 1500 rakımlı yaylaya çıktım verici falan uzaktaydı ses ve lte hiçbir sıkıntı yaşamadım.
hocam, internet hızı nasıl ve mobil uygulaması iyi mi?

Nquyen

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,618
İsim
Selim
vodafone kullanıcısıyım. fiyatları ve internet çekim gücü sıkıntışından dolayı yakın zamanda başka bir operatöre geçmeye karar verdim. internette operatörleri araştırırken netgsm dikkatimi çekti. fiyat olarak iyiydi ve turkcell'in sağlayıcısını kullandığından ilgimi daha da çekti ama bu sene sektöre daha yeni adım atmış. bundan dolayı ilgim biraz azaldı. çevremde netgsm kullanan olmadığından foruma yazıyorum. netgsm'e geçilir mi?
Yani en baba 250tl kâr edersin aylık oda seni zengin etmez en azından vodofone yanimda premium ile gb kazanıyorsun ya da alışveriş yapma imkanları filan filan ben olsam geçmezdim

hancock62

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Mustafa
Yani en baba 250tl kâr edersin aylık oda seni zengin etmez en azından vodofone yanimda premium ile gb kazanıyorsun ya da alışveriş yapma imkanları filan filan ben olsam geçmezdim
hocam, çekmiyor. hediye internet verseler ne olacak, kullanamadıktan sonra. adamlar mobil altyapı yatırımı yapmayı bıraktılar zaten. turkcell'e geçmeyi düşündüm ama o da aşırı pahalı. en mantıklı netgsm gibi ama yeni sektöre girdiğinden beni tribe sokuyor.

Nquyen

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,618
İsim
Selim
hocam, çekmiyor. hediye internet verseler ne olacak, kullanamadıktan sonra. adamlar mobil altyapı yatırımı yapmayı bıraktılar zaten. turkcell'e geçmeyi düşündüm ama o da aşırı pahalı. en mantıklı netgsm gibi ama yeni sektöre girdiğinden beni tribe sokuyor.
Türk Telekom da iyi oraya bakabilirsin

Alican.

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
319
İsim
Alican ekinci
ben turkcellden geçtim yine de memnunum fiyat avantajı ötürü. bi turkcell değil ama vodafone ttelekom dan iyidir.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
996,848
Üyeler
157,827
Son üye
engincand
Top Bottom