Neler Yeni

VPN- gmail e gelen mesaj ??

hibrahim

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
halil yılmaz
az önce bi gmail geldi bi dosya var indirmedim ama kapak fotoğrafında ingilizce yazı var yazıda vpn den dolayı bilgilerime eriştiğinden bahsediyor ve sana bir şans veriyorum tarzında devam ediyor indirmediğim için hepsini okuyamıyorum sizce ne yapmalıyım
aaaaaaa.PNG

lyiafpsz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
226
İsim
Mehmet
az önce bi gmail geldi bi dosya var indirmedim ama kapak fotoğrafında ingilizce yazı var yazıda vpn den dolayı bilgilerime eriştiğinden bahsediyor ve sana bir şans veriyorum tarzında devam ediyor indirmediğim için hepsini okuyamıyorum sizce ne yapmalıyım
Alıntıyı görüntüle
Knk heyecenlanıp panik yapmamalısın yaşattığı en ufak bir sıkıntıda kanıtını alıp mahkemeye çık
Mesaj otomatik birleştirildi:

Alıntıyı görüntüle
geri kalan yazılara erişim sağlayabiliyormusun

Loading...

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Alıntıyı görüntüle
Drive'a atıp bana atabilir misin hocam linkini ?
1722962154592.png

Farex

80+ Silver
Alıntıyı görüntüle
Kardeşim bu tür şeyler rat virüsü yaymak için tuzağa düşme derim.

hibrahim

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
halil yılmaz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Knk heyecenlanıp panik yapmamalısın yaşattığı en ufak bir sıkıntıda kanıtını alıp mahkemeye çık

geri kalan yazılara erişim sağlayabiliyormusun
indirmediğim için göremiyorum

Drive'a atıp bana atabilir misin hocam linkini ?
Alıntıyı görüntüle
herhangi bi virüs vs olaı olmasından korkuyorum , drive atınca sorun olmaz değilmi

Farex

80+ Silver

herhangi bi virüs vs olaı olmasından korkuyorum , drive atınca sorun olmaz değilmi
Olmaz driver at link paylaş ben özel sistemle kontrol edicem virüs varsa söylerim niyeti bellidir zaten.

knk adamlar maile nasıl erişti peki belliki birşeyler yapmışlar
Arkadaşları bunu yapıyor olabilir mesela yada bilgileirni paylaştığı şeylerden yani kardeşim çok olasılık var herkesin bilgileri herkesde zaten.

Loading...

80+ Silver
En İyi Cevap
1

Yok olmaz hocam atın kontrol edeceğim sizi de bilgilendiricem.

lyiafpsz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
226
İsim
Mehmet
Olmaz driver at link paylaş ben özel sistemle kontrol edicem virüs varsa söylerim niyeti bellidir zaten.

Arkadaşları bunu yapıyor olabilir mesela yada bilgileirni paylaştığı şeylerden yani kardeşim çok olasılık var herkesin bilgileri herkesde zaten.
arkadaşı rat atmışsa bile ne yapacakkı belli bir şekilde bağlandığı vpn den cihaza erişim sağlamışlar

lyiafpsz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
226
İsim
Mehmet
Kardeşim o kadar kolay dğeil diyorum sana bu dolandırıcılık yöntemi zaten ben inceliyeceğim şimdi anlaşılır.
Nasıl inceleniyor (bilmediğim için soruyorum)

Kardeşim o kadar kolay dğeil diyorum sana bu dolandırıcılık yöntemi zaten ben inceliyeceğim şimdi anlaşılır.
sanal makine mi oluşturucan

Farex

80+ Silver
Nasıl inceleniyor (bilmediğim için soruyorum)

sanal makine mi oluşturucan
Sanal makine ile olmaz aynı disk içinde ve alan ayrılmıyor tam olarak virüs yayılır cihaza özel programlarım var visual studio ile.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
995,781
Üyeler
157,422
Son üye
furkangok200153
Top Bottom