Neler Yeni

Rehber VPN Olmadan Giriş Engeli Olan Sitelere Nasıl Girerim._V2.0

DogancanYr

80+ Bronze
Dostlar bu GoodByeDPI ı modeme nasıl entegre edebiliriz yani bilgisayarda wifi olsa bilgisayara gelen interneti ayıklayıp dağıtacağım. Eskiden Keenetic kullanırken içinde WARP kurulumu vardı acayip iyi oluyordu tüm cihazlarda. Şuan Kablonetteyim bilen varsa
Servis sağlayıcılarının verdikleri tüm modemler çöp ve hiç bir şekilde ayar yapamıyorsun . Keenetic modem al direkt onu kullan. Doh ayarını açman lazım sadece .

Aykut D.

80+ Gold
10 yıl sonra TR XD
Mesaj otomatik birleştirildi:

Suc zaten XD
1697990147390.png

Yakalayan yok boş ver .

GirayHan

80+ Gold
1)İlk baştan GitHub sitesine giriyoruz (SecureDNSClient) ve buraya tıklayarak indiriyoruz.
1)
Alıntıyı görüntüle
2)
Alıntıyı görüntüle
2)İndirdiğimiz dosyayı rardan çıkarıyoruz.
1)
Alıntıyı görüntüle

‼️‼️‼️Çıkarılan klasörü hiçbir zaman silmiyoruz veya yerini değiştirmiyoruz yoksa çalışmaz.‼️‼️‼️

3)Uygulamamızı buradan çalıştırıyoruz.
1)
Alıntıyı görüntüle
4)Buralardan etkinleştiriyoruz.
1) (Tek seferlik işlem)
Alıntıyı görüntüle
2)
Alıntıyı görüntüle
Not: Antivirüs uygulamanız WinDivert64.sys dosyasını virüs olarak algılayabilir. Dosya güvenlidir .GitHub sitesinde hiçbir zaman virüs bulunmaz ve oradaki tüm projeler açık kaynak kodludur yani bunun kodunu görebilirsiniz. Lütfen cevap kısmına virüs diye yazmayın Yanlış Pozitif (False-Positive) durumudur .
Alıntıyı görüntüle
İstediğiniz sitelere gönlünüzce girebilirsiniz. 😁😁
ücretsiz vpn her zaman bilgisayarı ve kişisel bilgilerinizi güvensiz hale getirir. uzak durun.

GirayHan

80+ Gold
Vpn olduğunu nereden çıkardın sen ?
Konumunu veya ıp değişmiyor .
Vpn değil .
GoodbyeDPI ne yaptığına bak .
pardon eksik okumuşum. bu şey değil mi kelime filtresi ile çalışarak maskeleme yapıyor hani ? eski bu baya bi ara çalışıyordu bende sapıtınca silmiştim.

DogancanYr

80+ Bronze
pardon eksik okumuşum. bu şey değil mi kelime filtresi ile çalışarak maskeleme yapıyor hani ? eski bu baya bi ara çalışıyordu bende sapıtınca silmiştim.
Senin söylediğin konu aşağıda var (benzer konular kısmında) onu ben yapmıştım .Bu program ile çalışıyor şimdi .Dene bence .

GirayHan

80+ Gold
Senin söylediğin konu aşağıda var (benzer konular kısmında) onu ben yapmıştım .Bu program ile çalışıyor şimdi .Dene bence .
bu konu ile önceden açtığın konunun farkı nedir ?

ek olarak şu an kurdum. yasaklı sitelere girip çıkıyorum. işe yarayacak gibi duruyor.

ufaktan ping'i de düşürdü.

1698002534770.png

DogancanYr

80+ Bronze

ek olarak şu an kurdum. yasaklı sitelere girip çıkıyorum. işe yarayacak gibi duruyor.

Önceki konu yine aynısı bunun ama ayarlamasını doğru yapamadığım için çalışmıyor bazı servis sağlayıcılarında. (türktelekom herhalde servis sağlayıcın)
Pingi düşürmesi ağır denetim altında tutuyor sorguları türktelekom ve Türkcell de o yüzden .

GirayHan

80+ Gold
Önceki konu yine aynısı bunun ama ayarlamasını doğru yapamadığım için çalışmıyor bazı servis sağlayıcılarında. (türktelekom herhalde servis sağlayıcın)
Pingi düşürmesi ağır denetim altında tutuyor sorguları türktelekom ve Türkcell de o yüzden .
yukarda speedtest attım normalde ping 15 20 civarı geziyordu boşta. şu an 4'e indirdi enteresan bir şekilde. zaten superonine ağır throttling uyguluyor biliyorsundur. umarım bu olaydan sonra tokatı basmışımdır.

bu arada gayet faydalı bir konu emeğine sağlık

DogancanYr

80+ Bronze
yukarda speedtest attım normalde ping 15 20 civarı geziyordu boşta. şu an 4'e indirdi enteresan bir şekilde. zaten superonine ağır throttling uyguluyor biliyorsundur. umarım bu olaydan sonra tokatı basmışımdır.

bu arada gayet faydalı bir konu emeğine sağlık
2 de bir bunu yukarıda tutmak için konuyu yükselt tuşuna basıyorum ve cevap yazıyorum .

GirayHan

80+ Gold
2 de bir bunu yukarıda tutmak için konuyu yükselt tuşuna basıyorum ve cevap yazıyorum .
ss alıp ana konuya sabıtleyebılırsın attıgım gorselı bırde yorumu
ek olarak 50mbps benim upload ama yukarda gordugun gıbı 54/60 arası veriyor :) bu da son yaptığım test

1698003229730.png

bu da paketim. yükleme hızı 50mbps

1698003181367.png

açıkçası bende harika çalışıyor şu an. az önce oyuna girdim ve oyunda da ping'imi ortalama 15 -18 arası daha düşük aldım.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
943,998
Üyeler
148,542
Son üye
egzaxxy
Top Bottom