Neler Yeni

Vücut geliştirme koçları

Bulkyapanobez

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,058
İsim
Yusuf Aras
İlgilendiği Kategoriler
Spor
İyi günler ağalar, vücut geliştirme üzerine ilerliyorum şuan diyet vs gayet güzel hedef 96 kilo ardından definasyon. Her ne kadar kendim disiplinde olsam da insanın yine bir koç arayışı oluyor. Önceki sefer Alaf'tan almıştım ve şahsi olarak beğenmedim ve tekrar satın almadım. Şuan Emin Çapan'dan almayı düşünüyorum. Sorum şu ki koçluk satın alıp memnun kalan var mı varsa neden memnun kaldı?

Dahası  
Reaksiyon skoru
36
İsim
Burak
Alaf'dan memnun kalmadıysan emin hocadan hiç kalmazsın dostum. Alaftan neden memnun kalmadığını sorabilir miyim?

mSyde

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
48
İsim
Mustafa Sarısoy
İyi günler ağalar, vücut geliştirme üzerine ilerliyorum şuan diyet vs gayet güzel hedef 96 kilo ardından definasyon. Her ne kadar kendim disiplinde olsam da insanın yine bir koç arayışı oluyor. Önceki sefer Alaf'tan almıştım ve şahsi olarak beğenmedim ve tekrar satın almadım. Şuan Emin Çapan'dan almayı düşünüyorum. Sorum şu ki koçluk satın alıp memnun kalan var mı varsa neden memnun kaldı?
ücretli koç para israfıdır, tabi bu konuda 0 bilgiye sahibim nerden başlayacağımı bilmiyorum deren ayrı, onun dışında tüm bilgiler zaten mevcut internette o adamlar farklı ütopik hareketler vermeyecek zaten sana

freygasm

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,246
İsim
yusuf ecer
Alaf'dan memnun kalmadıysan emin hocadan hiç kalmazsın dostum. Alaftan neden memnun kalmadığını sorabilir miyim?
Neden peki?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Mustafa yıldız bu işin pirlerinden. Çok anlayışlı disiplini seven bi hoca öneririm. Emin hoca da gymkongdan bizzat tanıdığım uzun süre takıldığım salonun sahibi. PT konusunda tecrübem olmadı ama iyi bi insandır.

Bulkyapanobez

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,058
İsim
Yusuf Aras
İlgilendiği Kategoriler
Spor
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
ücretli koç para israfıdır, tabi bu konuda 0 bilgiye sahibim nerden başlayacağımı bilmiyorum deren ayrı, onun dışında tüm bilgiler zaten mevcut internette o adamlar farklı ütopik hareketler vermeyecek zaten sana
Ücretli koçluk para israfı gibi gelebilir ama uzun süreli diyetlerde koçun olması insana disiplin katıyor. Çünkü hesap vermen gereken birisi oluyor

Alaf'tan memnun kalmadım çünkü yemek konusunda sorduğum bir şeye boşver ye işte tarzı bir şey dedi ve ekstra olarak koçluktan ziyade konuşma tarzı ve karakter de önemli. Emin Çapan da şahsıma göre kaliteli ve diğer sporculara karşı daha ağır başlı. Aynı zamanda disiplinli

Neden peki?

Mustafa yıldız bu işin pirlerinden. Çok anlayışlı disiplini seven bi hoca öneririm. Emin hoca da gymkongdan bizzat tanıdığım uzun süre takıldığım salonun sahibi. PT konusunda tecrübem olmadı ama iyi bi insandır.
Güray aydın konusunda konuştuklarımın yarısı memnun diğer yarısı değil onun hakkında ne düşünüyorsun hocam ?

freygasm

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,246
İsim
yusuf ecer
Ücretli koçluk para israfı gibi gelebilir ama uzun süreli diyetlerde koçun olması insana disiplin katıyor. Çünkü hesap vermen gereken birisi oluyor

Alaf'tan memnun kalmadım çünkü yemek konusunda sorduğum bir şeye boşver ye işte tarzı bir şey dedi ve ekstra olarak koçluktan ziyade konuşma tarzı ve karakter de önemli. Emin Çapan da şahsıma göre kaliteli ve diğer sporculara karşı daha ağır başlı. Aynı zamanda disiplinli

Güray aydın konusunda konuştuklarımın yarısı memnun diğer yarısı değil onun hakkında ne düşünüyorsun hocam ?
Hiç tecrübem olmadı onunla hocam.

ccc1233

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
172
İsim
Ahmet Mehmet
Bence yurtdışından al,trdekiler hitap şeklini pek bilmiyor.

Bulkyapanobez

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,058
İsim
Yusuf Aras
İlgilendiği Kategoriler
Spor
ERTUĞ EVEREKLİ den gerisi yalan hocam

Dahası  
Reaksiyon skoru
27
İsim
yuşa kerim saraç
Verdiğin emeğe karşılık adam akıllı detaylı antrenman programı-beslenme programı ve ilgi istiyorsan mutlaka ali alper ergine göz atmanı öneririm yıllardan beri koçluğumu yapıyor,şu sahtekar piyasada güvendiğim nadir insanlardandır?

En İyi Cevap
1
Fit cevap Özgür Mustafa Geldeç bu uzaktan pt sisteminin kurucusu ve iyi bir hocadır ben de ondan alacağım

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
983,926
Üyeler
155,652
Son üye
serdedemirci
Top Bottom