Neler Yeni

Vücut geliştirme ve Steroid

Koraybaba

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
394
İsim
Koray Somuncu
sen adamı direk trenbolon a başlatacan hafif gidecem daha bugün başladım diyoya

sasamblae

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
281
İsim
asemo boa
küre girmeden once referans olması için LH, FSH, Total testo, Free testo, Prolaktin ve E2 testlerini verdin mi ?

Bulkyapanobez

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,048
İsim
Yusuf Aras
İlgilendiği Kategoriler
Spor
tecrübe ilk kürünse only testo enanth. 250mg hafta bir enjeksiyon 8-12 haftasında vucudun tepkisine gore 400-500mg lara cıkılabilirdi. yanına bütceye gore 200-300-400 olcak sekılde primo da koysan tadından yenmezdi.
Hocam başlarda enjeksiyon istemedim belki bırakmak isterim diye. Enjeksiyon istemeyince geriye çok bir tercih kalmıyor. O yüzden bu şekilde ilerledik ve tecrübem yok bir şey diyemiyorum

sasamblae

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
281
İsim
asemo boa
bence bosuna karacigerini yoruyorsun oral yolla. mesaj atarsın bu işin forumunu verebilirim sana.benden cok cok daha iyi abiler hocalar var konunu acabilir veya gecmiş konuları okuyarak fikir edinebilirsin. yas kactı

Bulkyapanobez

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,048
İsim
Yusuf Aras
İlgilendiği Kategoriler
Spor
bence bosuna karacigerini yoruyorsun oral yolla. mesaj atarsın bu işin forumunu verebilirim sana.benden cok cok daha iyi abiler hocalar var konunu acabilir veya gecmiş konuları okuyarak fikir edinebilirsin. yas kactı
Hangi konuları linki vs var mı. İnternette adam akıllı paylaşan bir yazıya fakan denk gelmedim. 19

sasamblae

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
281
İsim
asemo boa
Hangi konuları linki vs var mı. İnternette adam akıllı paylaşan bir yazıya fakan denk gelmedim. 19
mesaj attım hocam bu tip bilgileri bu tip forumlarda paylasmamakta ozen gosteriyorum. ozellikle bu forumda 12-18 yas arası cok genc var bilinçsiz ve agresifler ozel mesajlarını kontrol edebilirsin

Yphen

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
515
İsim
Hazer
mesaj attım hocam bu tip bilgileri bu tip forumlarda paylasmamakta ozen gosteriyorum. ozellikle bu forumda 12-18 yas arası cok genc var bilinçsiz ve agresifler ozel mesajlarını kontrol edebilirsin
Benim yaş 23 bende aynı şekilde doğal kotamı doldurdum bende artık yarışma kategorisine girmek istiyorum ama sağlam hoca maalesef çok yok bana da atar mısın o forumu profesyonelce işi yürütmek istiyorum.

Bulkyapanobez

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,048
İsim
Yusuf Aras
İlgilendiği Kategoriler
Spor
Top Bottom