Neler Yeni

Wallpaper Engine sistemi yıpratıyor mu?

NeeK

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
676
İsim
Mert
Arkadaşlar Wallpaper engine alacaktım ancak arkadaşım sistemini yorar dedi ciddi bir yorulma olur mu yoksa kullanmamda bir sıkıntı olmaz mı ( sistem da-5)

MeynnZenith

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,342
İsim
Belirtmek İstemiyorum
İlgilendiği Kategoriler
Belli bir tane yok
Arkadaşlar Wallpaper engine alacaktım ancak arkadaşım sistemini yorar dedi ciddi bir yorulma olur mu yoksa kullanmamda bir sıkıntı olmaz mı ( sistem da-5)
Oyun oynarken falan arkada kapatırsan daha iyi ve sağlıklı olur. Onun dışında oyun oynamadan kalabilir, bir sıkıntı çıkarmaz.

• Beğen
Reaksiyonlar: NeeK

Canxkarax

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,260
İsim
Can
Animasyonlu wallpaper alt üstü, biraz ram yese ekran kartına da biraz yüklenir ama o da %2 falandır max. Video izler gibi düşün hiçbir şey olmaz.

Yormaz oyunlarda kapatılırsa iyi olur fps açısından öbür türlü zararı yok

• Beğen

xeurus

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Utku Çavdar
ben kullanıyorum. sistemi yormayan yani cpu u çok kullanmayan bir wallpaper seçersen bir sıkıntı yaşayacağını düşünmüyorum. iyi forumlar :)

HakanG20

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
39
İsim
Hakan Güleç
Ben kullanıyorum aktif ve hareketli bir arka plan ve kullanıcı masaüstünde değilken duruyor otomatikmen.

• Beğen

55superx

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Da V5 den bahsediyorsak hiçbir sorun olmaz. GMA grafik Core 2 duo ile falan kullanınca sistemi acayip kastırıyor ama 😀

• Beğen

emrew1

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
424
İsim
Emre
En Sistem Yoran Wallpaper’lerden Birini Kullanıyorum Ekran Kartımın %20’sini Kullanıyor Ama Oyun Açtığınız An Kendini Durduruyor O Yüzden Sıkıntı Çıkarmaz Arkadaşın Biraz Bilgisizmiş

• Beğen
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,325
Üyeler
140,628
Son üye
mephist0
Top Bottom