Neler Yeni

Walmartta siparişim direkt reddediliyor.

Leo Messi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Yıldırım Karakaş
Selamlar dropshippinge yeni başladım. Ürün tedariklerimi Walmart üzerinden yapmayı planlıyordum. İlk siparişim geldikten sonra Walmartta adamın adres bilgilerini vs. girdim, kartımı falan her şeyi yaptım ancak onayla dedikten sonra "Your order has been canceled" yazısını gördüm. "We’ve reviewed your account history and noticed returns violations, described in our Terms of Use" yazan bir mail geldi. O hesaptaki ilk siparişimdi. Bi kaç farklı hesaptan farklı kartlardan denedim ancak yine olmadı. Bu konu hakkında bilgisi olan ya da uğraşan biri varsa bana yardımcı olursa çok mutlu olurum. Şimdiden teşekkürler.

Dropshipping için ücret ödedin mi
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bende baslamak isterim

RTS10

80+ Bronze
Selamlar dropshippinge yeni başladım. Ürün tedariklerimi Walmart üzerinden yapmayı planlıyordum. İlk siparişim geldikten sonra Walmartta adamın adres bilgilerini vs. girdim, kartımı falan her şeyi yaptım ancak onayla dedikten sonra "Your order has been canceled" yazısını gördüm. "We’ve reviewed your account history and noticed returns violations, described in our Terms of Use" yazan bir mail geldi. O hesaptaki ilk siparişimdi. Bi kaç farklı hesaptan farklı kartlardan denedim ancak yine olmadı. Bu konu hakkında bilgisi olan ya da uğraşan biri varsa bana yardımcı olursa çok mutlu olurum. Şimdiden teşekkürler.
Bundan olabilir.
zaman ayarlı 11:42

Zechion

80+ Silver
Hocam dropshippingin olayı
Kendi mağazandan satıp, x mağazasından yollamaktı değil mi ?
Yani ben kendi mağazamdan telefon sattım fakat adama samsungun mağazasından sipariş geçerek yolluyorum.

Leo Messi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Yıldırım Karakaş
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam dropshippingin olayı
Kendi mağazandan satıp, x mağazasından yollamaktı değil mi ?
Yani ben kendi mağazamdan telefon sattım fakat adama samsungun mağazasından sipariş geçerek yolluyorum.
Evet hocam öyle lakin ben tedarikçi olarak kullandığım sitede nedense yolladigim ürünler sürekli iptal ediliyor sebebini de anlamadım

Dropshipping için ücret ödedin mi

Bende baslamak isterim
İlk başta eBay parayı direkt yatırmıyor ondan dolayı belli bi miktar paranın kenarda olması lazım. Hesap açarken vs de para gerekmiyor

Top Bottom