Neler Yeni

Warcry Beyaz Geldi Ne Yapmalıyım?

Kiritoほ

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
441
İsim
Yamaç Koçovalı
Dostlar selam
Gencergamingden Cuma akşamı vermiş olduğum Warcry siparişi beyaz olarak geldi ama sayfa şu şekilde kasanın beyazı olduğunu yeni öğreniyorum
Fotoğrafta da siyah gözüküyor sistemimi beyaz toplarım hadi pahalı olur ama yani hani klavyeyi değiştir cart curt ekran kartını değiştir
Fanlar siyah rezalet gözüküyor bence beyaz bir sistemde siyah fan yani iade etsem ben aldıktan sonra 2800 oldu 400TL arttı ne yapsam bilemedim yazdım ama değişim yapmazlarsa ne yapacağım bilmiyorum sizce ne yapmalıyım
Siparişler kısmında da beyaz yazmıyor
1672681134017.png

omuraycil

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
283
İsim
Ömür AYCIL
bence kullan yavaş yavaş beyaz donanım toplarsın istersen satıp siyahını alırsın ben sevmesemde beyaz daha değerli

habbassaka

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,203
İsim
Berk
Dostlar selam
Gencergamingden Cuma akşamı vermiş olduğum Warcry siparişi beyaz olarak geldi ama sayfa şu şekilde kasanın beyazı olduğunu yeni öğreniyorum
Fotoğrafta da siyah gözüküyor sistemimi beyaz toplarım hadi pahalı olur ama yani hani klavyeyi değiştir cart curt ekran kartını değiştir
Fanlar siyah rezalet gözüküyor bence beyaz bir sistemde siyah fan yani iade etsem ben aldıktan sonra 2800 oldu 400TL arttı ne yapsam bilemedim yazdım ama değişim yapmazlarsa ne yapacağım bilmiyorum sizce ne yapmalıyım
Alıntıyı görüntüle
problemse arayın bir sorun siyah olarak almıştım beyaz göndermişsiniz değişim şansımız olur mu diye sorun yani ne diyelim ki biz burdan..

ama beyaz kasa kullanmak iyidir tozu kiri görmezsin mental güzel olur. sistemi beyaz diz ama ekipmanlarına kadar beyaz dizmen diye bir kaide yok hatta bazı beyaz kasalarda fanları bilerek siyah seçiyorlar zıt ahenk fena durmuyor

Ysuflix

80+ Gold
hocam hiç ses etme :D sevmediysen sat siyah al daha değerli beyaz

Kiritoほ

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
441
İsim
Yamaç Koçovalı
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
bence kullan yavaş yavaş beyaz donanım toplarsın istersen satıp siyahını alırsın ben sevmesemde beyaz daha değerli
Hocam sıkıntı şurada beyaz parçalar çok pahalı zamanında beyaz sistem toplamış biri olarak söylüyorum
Beyaz daha değerli sorun orada zaten
3070Ti var siyah onu satıp Vision modelini almak gerekiyor
B550-A 5000TL civarında

beyaz warcry daha değerlidir hem iç açar kalsın bence :D
hocam hiç ses etme :D sevmediysen sat siyah al daha değerli beyaz
Hocam iade etme kararımdan değiştirdiniz valla aghkmasf

Quiwick

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
959
İsim
Emre
Dostlar selam
Alıntıyı görüntüle
beyaz hojdur elleşme :D

Kiritoほ

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
441
İsim
Yamaç Koçovalı
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Kiritoほ

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
441
İsim
Yamaç Koçovalı

Quiwick

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
959
İsim
Emre
Hocam kafamda siyah kurdum full sistemi ondan dolayı canım sıkıldı ama tekrar beyaz toplatacak bana belli
Beyaz sistem daha iyi duruyor fakat sadece kasanın beyaz olması biraz değişik duracaktır ondanda bir şey olmaz beya.

Kiritoほ

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
441
İsim
Yamaç Koçovalı
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

Forum istatistikleri

Konular
988,518
Üyeler