Neler Yeni

WARP vpn bağlanmıyor

Rindo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
52
İsim
Kaan
WARP vpn e her bağlanmaya çalıştığımda bağlanıyor yazıyor ve yaklaşık bir dakika sonra ya başarısız olup tekrardan bağlanmayı deniyor ya da "Unable to connect" hatası veriyor internette arattım fakat elle tutulur bir cevap bulamadım sadece arada bir tesadüfen nasıl olduğunu bilmediğim bir şekilde bağlanırsa kullanabiliyorum denediğim vpnler arasında en az pingi ve en yüksek hızı verdiği için bu vpni kullanıyorum fakat bu hatanın sebebi nedir ve nasıl çözebilirim bilen veya benzerini yaşayanlar var mı?

Ekler

• 1728480201584.png
    1728480201584.png
    23.2 KB · Hit: 9

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
68,311
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları ve İnternet Servis Sağlayıcıları
Epic Games
DreamRS
Discord
mehmet_yilmaz
Superonline kullanıyorsun muhtemelen, engelli orada bu servis.

Dahası  
Reaksiyon skoru
182
İsim
Ares Blackrosa
Turkcell kullanıcısısın sanırım, Turkcell'de engelli bu maalesef. Bağlanması tesadüf değil de 5-10 dakika bağlanmayı deneyince bağlanıyor.

Son düzenleme:

StrangerIX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,154
İsim
Baran Kut
WARP vpn e her bağlanmaya çalıştığımda bağlanıyor yazıyor ve yaklaşık bir dakika sonra ya başarısız olup tekrardan bağlanmayı deniyor ya da "Unable to connect" hatası veriyor internette arattım fakat elle tutulur bir cevap bulamadım sadece arada bir tesadüfen nasıl olduğunu bilmediğim bir şekilde bağlanırsa kullanabiliyorum denediğim vpnler arasında en az pingi ve en yüksek hızı verdiği için bu vpni kullanıyorum fakat bu hatanın sebebi nedir ve nasıl çözebilirim bilen veya benzerini yaşayanlar var mı?
Şimdi sana bir dosya yollayacağım xml dosyası. Bunu C:\ProgramData\Cloudflare alanına ekle ve dene.

MASQUE adlı yeni tünelleme yöntemi eklenmiş sanırsam. Bu sayede bağlanabiliyor bende.

Gerçi nasıl dosyayı yollarım ki sdjgsdgld bi saniye hallediyorum.

Şu kodu bir not defteri oluşturup içine yaz.

<dict>
<key>warp_tunnel_protocol</key>
<string>masque</string>
</dict>

Sonra farklı kaydedip sondaki .txt yerine .xml yaz ve kaydet.

O dosyayı da C:\ProgramData\Cloudflare buraya ekle. Cloud Warp'ı kapat tamamen alttan, tekrar aç. Bak bakalım olacak mı?

StrangerIX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,154
İsim
Baran Kut
Eğer telefonsa da en son sürüme güncelle. Uygulamaya girdikten sonra üç çizgi olan yere tıkla. Gelişmiş>Bağlantı Seçenekleri>Tunnel Protocol seçeneğini "MASQUE" yap.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
993,509
Üyeler
157,084
Son üye
serdar157
Top Bottom