Neler Yeni

WAT programı için okul ortalaması...

Klanta

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
172
İsim
Ahmet Bayram Topcu
Dostlar herkese selamün aleyküm.
Bu sene Work And Travel programı ile Amerika'ya gideceğim. Fakat mühendislik okuduğum ve bölüm derslerinin biraz zor olması gibi bazı hazırlıksız yakalandığım durumlar yüzünden vize ortalamalarim büyük ihtimalle 2.00 altında gelecek. Konsolosluk buna çok dikkat ediyor mu? Daha 1. Sınıfım. Finallerde toparlarim her şekilde ama konsolosluktan vize alırken red alırım diye çok korkuyorum. Yaş 21. Elektrik elektronik mühendisliği 1. Sınıf öğrencisiyim. Hazırlık okudum. B2 ingilizcem var. Bilgisi olan var mı?

Receb İvedik

80+ Bronze
Bu sene Work And Travel programı ile Amerika'ya gideceğim. Fakat mühendislik okuduğum ve bölüm derslerinin biraz zor olması gibi bazı hazırlıksız yakalandığım durumlar yüzünden vize ortalamalarim büyük ihtimalle 2.00 altında gelecek. Konsolosluk buna çok dikkat ediyor mu? Daha 1. Sınıfım. Finallerde toparlarim her şekilde ama konsolosluktan vize alırken red alırım diye çok korkuyorum. Yaş 21. Elektrik elektronik mühendisliği 1. Sınıf öğrencisiyim. Hazırlık okudum. B2 ingilizcem var. Bilgisi olan var mı?
çok dikkat ediyor diye biliyorum geri dönmemek istediğinizi düşünebilirler

En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,521
İsim
.
Ediyorlar hocam etmezlermi ne kadar fazla puanın olursa o kadar koklay olur

Klanta

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
172
İsim
Ahmet Bayram Topcu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
çok dikkat ediyor diye biliyorum geri dönmemek istediğinizi düşünebilirler
Peki döneceğime dair bir belge sunarsam? Mesela eniştemin çelik fabrikası var. Wat programından sonra onun yanında işe gireceğime dair bir belge sunsam? Bazı insanlar güler yüzlü olursanız ve neden ortalamanın düşük olduğunu açıklarsanız problem olmaz da diyor...Gerçekten korkmaya başladım.

rdemstaken

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Ortalama önemli dostum.
1669629829640.png

Top Bottom