Neler Yeni

🔥İndirim WD Blue 2TB 7200Rpm HDD 950 TL

CptSpork

80+ Bronze

mertxan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
274
İsim
Mertcan Kör
Geçen 900 liraya aldım hepsiburadadan 10 gün olmuştur aşağı yukarı 50 lira zam gelmiş hemen

Cavuskerem

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,207
İsim
Kerem Çavuş
hep bu fiyattaydı hatta zam gelmiş 900dü

CptSpork

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Valla bilmiyorum ama 3-4 gündür bakıyorum hard disk ihtiyacım var, az önce almaya karar verdim şans eseri karşıma çıktı. En ucuz 2TB Hard Disk bu ürün şu anda. O yüzden paylaşmak istedim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Akakçe geçici olarak Hepsiburada fiyatlarını göstermiyor, normalde Teknobiyotik'den 1076'TL'ye alacaktım epey sağolsun Hepsiburada'da 950 TL'ye satıldığını gördüm.

Dahası  
Reaksiyon skoru
1,127
İsim
ahmet enes çakırcı
İlgilendiği Kategoriler
Araba,, Bilgisayar,Oyun
Discord
O'Conner#0815
Valla bilmiyorum ama 3-4 gündür bakıyorum hard disk ihtiyacım var, az önce almaya karar verdim şans eseri karşıma çıktı. En ucuz 2TB Hard Disk bu ürün şu anda. O yüzden paylaşmak istedim.

Akakçe geçici olarak hepsiburada fiyatlarını göstermiyor, normalde Teknobiyotik'den 1076'TL'ye alacaktım epey sağolsun Hepsiburada'da 950 TL'ye satıldığını gördüm.
Bende alacam da baya bi ihtiyacım var o kadar bütçem yok 750tl var sahibindende sıfır satanlara bakıyorum

Cavuskerem

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,207
İsim
Kerem Çavuş
biraz sesli çalışıyo haberin olsun ben iade ettim

PermaAir

80+
Hevesini kırmak istemem ama bu diski almak pek mantıklı değil bence. Çünkü SMR depolama biçimini kullanıyor. Daha doğrusu şöyle diyeyim daha fazla depolama elde etmek için dayanıklılık ve uzun ömürden feragat etmişler. Eğer dersen içine çok önemli dosyalarımı atarım sürekli kullanırım pek tavsiye etmem. SMR yerine CMR disk alman çok daha mantıklı olur.

Ha yanlış anlaşılmasın tabi ki fiyatı çok güzel. Memnun olanlarda mutlaka vardır ki varsa da güle güle kullansınlar. Fakat sıfır disk alırken biraz daha bakınmak daha mantıklı diye düşünüyorum.

JuunBuun

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
905
İsim
Taksim Delisi Cenk
Hevesini kırmak istemem ama bu diski almak pek mantıklı değil bence. Çünkü SMR depolama biçimini kullanıyor. Daha doğrusu şöyle diyeyim daha fazla depolama elde etmek için dayanıklılık ve uzun ömürden feragat etmişler. Eğer dersen içine çok önemli dosyalarımı atarım sürekli kullanırım pek tavsiye etmem. SMR yerine CMR disk alman çok daha mantıklı olur.

Ha yanlış anlaşılmasın tabi ki fiyatı çok güzel. Memnun olanlarda mutlaka vardır ki varsa da güle güle kullansınlar. Fakat sıfır disk alırken biraz daha bakınmak daha mantıklı diye düşünüyorum.
FP öneriniz varmı acaba 2tb. oyun amaçlı kullanıcam

CptSpork

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
biraz sesli çalışıyo haberin olsun ben iade ettim
Seagate'de de aynı yorumu gördüm bence şans eseri denk gelen bir şey

Forumda aslında sordum BarraCuda ile WD Blue arasında kaldım hangisini almalıyım diye herkes WD Blue önermişti. Sizin bahsettiğiniz detayları hiç bilmiyorum. Alt tarafı bir HDD ne kadar kötü olabilir ki? En kötü 5 Yıl götürür bence. Bi anda hdd'nin bozulup verilerimi kaybedeceğimi sanmıyorum mutlaka bozulma sinyalleri verir bence.

korro

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
347
İsim
Koray Yıldız
WD Blue alın, Seagate Barracuda sorunlu.

Oppss1903

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
381
İsim
Burak Ergül
Aynısını aldım hepsiburada dan memnunum kullanıyorum bir sıkıntı yok 800 küsürlü bir fiyata almıştım 1 ayı geçti

CptSpork

80+ Bronze
Bende birden fazla kaynakta araştırdım herkes WD Blue öneriyor.
Aynısını aldım hepsiburada dan memnunum kullanıyorum bir sıkıntı yok 800 küsürlü bir fiyata almıştım 1 ayı geçti
Vay anasını 1 ayda ne kadar zam gelmiş. İndirimli hali bile olması gerekenden pahalı :D

habbassaka

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,127
İsim
Berk
Dostum bu diski nas sunucunda, raid sisteminde kullanmayacaksan 3. tekil bir oyuncu, kullanıcıysan yok smr yok cmr bir farkı yok. Hatta smr diskler bir kere yaz 5 kere oku mantığında çalışır. Bu açıdan bile düşünüldüğünde son derece mantıklı kalıyor. Programlarını bir kere yaz 50 kere kullan. Zırt pırt silip/yükleme yapacaksan günde 50-100-500 tabii ki smr alma. Onun dışında smr/cmr farkı gündelik bir kullanıcı için bir problem değildir. Bunu herkes bilmiyor.

2 sata portumu bu hdd için kullanıyorum (2x2tb) gerek program gerek oyun performansından son derece memnunum. Fiyatta güzel bence, bana zamanında aciliyetten lazımdı en düşük fiyat 1028 tl üzerinden almıştım. Burada tek problem hb bu tarz hddleri bomboş bir kutu içerisinde gönderiyor umarım hdd darbe yemeden gelir.

Son düzenleme:
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
963,489
Üyeler
152,069
Son üye
nurten5378
Top Bottom