Neler Yeni

Web sitem nasıl olmuş ?

grant

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Grant
Sitenin mantığı hep sosyal medyada gördüğümüz sonrasında izlerim diyip hiç izleyemediğimiz filmler diziler bu sitede favorıilere eklenip bilgi edinip(karakterler,film/dizi hakkında vs.) kişi yorumları ile fikir edinilebiliyor.

keremgencer_

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
486
İsim
Kerem Gencer
Logo çok emanet duruyor ayrıyeten

1724870395374.png

bu kısımda fotoğraflar sıkıştırılmış duruyor onun dışında güzel.

redtown

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
umut uçak
resimlere tıklandıgında da flımlerın sayfasına atması daha iyi olur

haiko

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
131
İsim
haiko haikoloji
Sitenin mantığı hep sosyal medyada gördüğümüz sonrasında izlerim diyip hiç izleyemediğimiz filmler diziler bu sitede favorıilere eklenip bilgi edinip(karakterler,film/dizi hakkında vs.) kişi yorumları ile fikir edinilebiliyor.

Yazıları değil de; fotoğrafları butonlama yapsan çok güzel olurmuş. Çünkü siteye girer girmez ilk fotoğrafları butonladım olmadı; altta film adına tıkladım o şekilde buton kontrolü gerçekleşti. Onun dışında Spiderman çok çocuksu göstermiş siteyi :)
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yazıları değil de; fotoğrafları butonlama yapsan çok güzel olurmuş. Çünkü siteye girer girmez ilk fotoğrafları butonladım olmadı; altta film adına tıkladım o şekilde buton kontrolü gerçekleşti. Onun dışında Spiderman çok çocuksu göstermiş siteyi :)Genel olarak güzel ama

grant

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Grant
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Yazıları değil de; fotoğrafları butonlama yapsan çok güzel olurmuş. Çünkü siteye girer girmez ilk fotoğrafları butonladım olmadı; altta film adına tıkladım o şekilde buton kontrolü gerçekleşti. Onun dışında Spiderman çok çocuksu göstermiş siteyi :)
Mesaj otomatik birleştirildi:
Onu en son ekledim ondan resimlere link eklicem. Teşekkürler. 👍

Top Bottom