Neler Yeni

Webtekno Asus öneri Sistemini aldım (6200TL) incehesap

Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Gökhan Tunca
Arkadaşlar selam. Dün yeni bi sistem aldım fiyat monitör dahil 6200 e geldi ve sizinde fikirlerinizi almak isterimm. Çok araştırdım ama bu fiyat aralıgında bi sistem bulamadım. aşağıdaki verdiğim linkteki sistemi özelleştirerek. ramleri 16gb corsair yaptım ve 27inç monitör ekledim. Bence gayuet iyi oldu belki alacak arkadaşlar varsa bi fikir olabilir.
1587126961494.png

PhanTomX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,055
İsim
Sefa
biraz pahalı gibi

FarukKusdil

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,279
İsim
Ömer Faruk Kuşdil
Moralini bozabilir biraz ama ssd kronik sorunlu başınızı ağrıtabilir. Kasanın hava sirkülasyonu pek başarılı değil şikayetçileri çok fazla. Bir de fiyatı bir tık fazla geldi bana. Haricinde güzel bir sistem.

𝐊𝐞𝐫𝐞𝐦

bilemiyorum altan
Moderatör
En İyi Cevap
26
İşlemci kötü bir tercih olmuş, 1600 almak daha mantıklı olurdu. Ekran kartı da kötü bir tercih olmuş. RX 580 4 GB artık eski bir kart 1-2 sene sonra yetmez keşke 8 gb modelini alsaydınız. Ayrcı bu Dual modeli ısı sorunlu. SSD kötü kronik sorunlu uzak durulması gereken bir SSD. Kasanın hava akışı kötü PSU'su bir o kadar kalitesiz. Monitör olarak Asus ya da AOC IPS monitör almak aynı fiyata çok daha mantıklı olurdu. 27 inç biraz büyük 24 inç yeterli olurdu. Kesinlikle parasına değmez bir sistem. Eski olduğu için bütün indirimleri kalkmış. İmzamdaki sistemi 1.5-2 hafta önce İnce Hesap'tan 5300 TL'ye aldım. Yazık olmuş paraya :(
Mesaj otomatik birleştirildi:

https://www.teknobiyotik.com/teknobiyotik-v3-5-killer-versiyon-2020.html bu sistem şuan aldığınız sistemden daha iyi performans verecektir. Rami 16 gb yapın tamamdır. Ekran kartı 8 gb olan model ek olarak sizinkinden 1000 daha ucuz, hayatınızın en kötü tercihlerinden birini yapmış olabilirsiniz. Keşke almadan önce sorsaydınız.

Dahası  
Reaksiyon skoru
168
İsim
emir mehmet demir
Kendin toplayabiliyorsan donanım bilgin varsa iptal et kesinlikle çok daha iyisini toplarsın.

Yusuf_Yuşâ

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,128
İsim
Yusuf Yuşa Arslan
Çok kötü bir sistem almışsın geçmiş olsun.

Mertcanok

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Mert canok
Çok kötü bir sistem almışsın geçmiş olsun.
kardeşim adama bişey söylüyorsun bari açıklamasınıda yap daha iyi bi sistem toplada görelim. bence sistem iyi ssd konusunda ben pek emın degılım ama piyasadan haberınız yok gibi.

Yusuf_Yuşâ

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,128
İsim
Yusuf Yuşa Arslan
kardeşim adama bişey söylüyorsun bari açıklamasınıda yap daha iyi bi sistem toplada görelim. bence sistem iyi ssd konusunda ben pek emın degılım ama piyasadan haberınız yok gibi.
İşlemci çok yanlış 1600 AF almalıydi. Ekran kartı olarak 8GB olan modeli tercih etmeliydi. Vram konusunda sıkıntı yaşayacaktır ilerde. Adata SU serisi kronik sorunlu almamalıydi. Kasanın hava akışı rezalet. Daha ne istersin? Adam zaten üstte yazmış. Yazık olmuş.

PeachliuS

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
158
İsim
Metehan Güzel
Arkadaşlar selam. Dün yeni bi sistem aldım fiyat monitör dahil 6200 e geldi ve sizinde fikirlerinizi almak isterimm. Çok araştırdım ama bu fiyat aralıgında bi sistem bulamadım. aşağıdaki verdiğim linkteki sistemi özelleştirerek. ramleri 16gb corsair yaptım ve 27inç monitör ekledim. Bence gayuet iyi oldu belki alacak arkadaşlar varsa bi fikir olabilir.
Alıntıyı görüntüle
Kankam iptal etme şansın varsa iptal en aynı fiyata dün R5 3600 rx5600xt gaming x sistem aldım vatanda indirim var iptal edip vatandan topla anı tavsiye ederim

krldogukan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,943
İsim
dogukan demir
Alıntıyı görüntüle
işlemci 1600 af ile değiştirilebilirdi
anakart herhangi bir sıkıntısı yok
ram gayet güzel 16 gb 3000 mhz yeterli
ekran kartı keşke 8gb olan versiyonunu alsaymışsınız artık yeni güncel oyunlar vram üzerinden gittiği için 1 2 sene sonra sıkıntı yaşayabilirsiniz
ssd çok duydum kronik sıkıntısı var diye ben bilmiyorum
kasa aralarındaki en kötü kasa hiç bir şekilde hava almıyor öndeki 3 fanı resmen süs olsun diye koymuşlar ileride ve yaz aylarında çok büyük sıkıntı yaşarsın
psu marka kötü bir marka alınmasaydı iyi olabilirdi kasa ve psu birleşiklere bakmalıydın
monitörde herhangi bir sıkıntı yok

SONUÇ : sistemi 2 yada 3 yıl önce alınsaydı güzel olabilirdi fakat şuanda çok kötü bir sistem olmuş ve aşırı derecede pahalı olmuş birazcık daha bakarak çok daha güzel sistemler alınabirdi BENCE İADE edebiliyorsan etmelisin

Top Bottom