Neler Yeni

Western Digital 2 TB Bu Fiyata Alınır mı?

Leuna

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Mehmet
Arkadaşlar ürün linkini aşağıya koydum. Paketleme özensiz olduğu için kararsız kaldım. 1 TB olan ile arasında 300 TL fark olduğu için bunu almayı daha uygun buldum. Beklersem daha ucuz bir şeyler bulabilir miyim sizce? 500 GB SSD var ama 2-3 oyun kurunca doluyor. SSD'ye sadece online oyunları ve programları kurmayı planlıyorum. Hikayeli oyunları falan buna kurucam. Performansta çok bir düşüş yaşar mıyım? Teşekkürler şimdiden.

Leuna

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Mehmet
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
1 Tb olan cmr iken 2 tb olan smr,aradaki fiyat farkinin az olmasinin sebeplerinden biri bu

Hocam cahilliğime verin , farkları nedir acaba? Depolama hakkında pek bir bilgiye sahip değilim maalesef.

Bünyamina

80+ Platinum
İndirimlerde 849tl civarıydı alınabilir bu fiyatta piyasaya göre iyi

Leuna

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Mehmet
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
İndirimlerde 849tl civarıydı alınabilir bu fiyatta piyasaya göre iyi

Açıkcası yorumlardaki özensiz kargolama yüzünden ve 11.11 indirimlerinde daha iyisinin gelebileceğini düşündüğüm için o fiyattan almamıştım. Neyse ki çok bir fark koymadılar üstüne. Nays ile alınca 90 TL daha ucuza geliyor yanlış hesaplamadıysam.

Cavuskerem

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,316
İsim
Kerem Çavuş
Açıkcası yorumlardaki özensiz kargolama yüzünden ve 11.11 indirimlerinde daha iyisinin gelebileceğini düşündüğüm için o fiyattan almamıştım. Neyse ki çok bir fark koymadılar üstüne. Nays ile alınca 90 TL daha ucuza geliyor yanlış hesaplamadıysam.
ben alıp iade ettim bu arada aşırı sesli çalışıyo dümdüz poşetiyle göndermişlerdi hiçbir koruması olmadan

erennx

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
994
İsim
Eren
Alıcaksanız kaçırmayın direk çökün

Bünyamina

80+ Platinum
sorunlu sesliyse iade edersin de öyle bir şey olacağını sanmıyorum

Leuna

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Mehmet
ben alıp iade ettim bu arada aşırı sesli çalışıyo dümdüz poşetiyle göndermişlerdi hiçbir koruması olmadan
Piyasada bunun fiyatına yakın Seagate Barracuda serisi var , onu da gömen çok. Sesli çalışıyor ve performansı düşük diye. İkilemde kaldım hocam valla.

habbassaka

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,184
İsim
Berk
1kya almıştım acil ihtiyacım vardı bu fiyata olsa gene alırım iyi fiyat bence tek sorun hepsiburada sadece bir kutuya koyup gönderiyor öncesinde 1tb almıştım bozuk çıkmıştı iade ettim ama olan benim zamanıma oldu. Gelen ürün çalışsa bile 1-2 ay sonra bozulmayacağının garantisi yok, kaybettiğin zaman bir kenara verilere yazık olacak. Hepsiburada dan almanı önermem şahsen.

Son düzenleme:

Cavuskerem

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,316
İsim
Kerem Çavuş
Piyasada bunun fiyatına yakın Seagate Barracuda serisi var , onu da gömen çok. Sesli çalışıyor ve performansı düşük diye. İkilemde kaldım hocam valla.

2tb hdd biraz fazla geliyo ama fiyata da bakınca 1tbden çok daha mantıklı

Leuna

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Mehmet
Yorumlarınız için hepinize teşekkür ederim. En başta arkadaşın yazdığı gibi SMR'mış sanırım. Okuduğum kadarıyla uzun vadede sıkıntı çıkartıyormuş. Bu durumda 1 TB CMR almak daha mı mantıklı oluyor sizce?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
983,614
Üyeler
155,599
Son üye
triptonic
Top Bottom